Sony Xperia Yazılım Güncelleme Desen Kilidi Kırma Açma | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Sony Xperia Yazılım Güncelleme Desen Kilidi Kırma Açma

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

Sony Xperia Yazılım Güncelleme Açılış Desen Kilidi Kırma Açmak

Sony Xperia Yazılım Güncelleme Desen Kilidi Kırma Açma,Sony Xperia Android Desen Kilidi Kırma,Xperia,Hard Reset,Desen,Açılış Kilidi,Unutulan Kilit,Kaldırma Adımları.

Ayarlar> Telefon hakkında> Yazılım güncelleme eğer yeni bir Android sürüm güncellemesi çıktıysa telefonda güncelleme ekranında yer alır. Bu adımın dışında manuel yazılımla güncelleme yapabilirsiniz.

Telefondan ses açma ve cihazı açma kapama tuşlarına telefon kapalıyken basılı tutup PC Companion yazılımı ile güncellemeyi yada ekran açılış desen kilidini kaldırabilirsiniz.

Cep telefon şarj durumu %40 üzerinde olması gerekiyor adımlar uygulanırken cihaz içerisine kayıtlı her şey silinebilir. www.sonymobile.com/gb/tools/pc-companion

Xperia desen kilidini tuşlar ile kaldırmayı deneyebilirsiniz. Ses açma cihazı açma tuşlarına aynı anda cihaz kapalı durumdayken basılı tutup yazılıar geldiğinde tuşları bırakıp factory reset yazısı varsa ses tuşları ile üzerine gelip açma kapama tuşuna bir kez basıp çekiniz yes yazısına’da aynı şekilde yapıyorsunuz.

Sony Xperia Yazılım Güncelleme Desen Kilidi Kırma AçmaSony Xperia Android Desen Kilidi Kırma,Xperia,Hard Reset

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

,Desen,Açılış Kilidi,Unutulan Kilit,Kaldırma

 

Yorumlar

Yorumlar
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir