Sony Xperia S,Xperia SL ve Xperia Acro S Güncelleme | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Sony Xperia S,Xperia SL ve Xperia Acro S Güncelleme

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

Sony Xperia S,Xperia SL ve Xperia Acro S

Sony, Telefonlarda Android 4.1.2 güncellemesi sonrasında cihazlarda oluşan sorunların çözümü adına sunulan güncelleme,  performans artışının yanı sıra telefonları daha stabil bir hale getiriyor.

Otomatik (şebeke) ve Sony PC Companion üzerinden dağıtımı sağlanan güncelleme beraberinde birçok yenilik getiriyor. İlk olarak kamera noktasında yapılan iyileştirmeleri  göz attığımızda; beyaz dengesindeki anormallik elden geçirildi, “Hızlı başlat” butonunun çalışma işlevselliği artırılırken, Full HD (1080p) video çekimde iyileştirme yapıldı ve gecikme süresi en aza indirilmiş.

Sony, 2G şebeke verilerinde bağlantı istikrarı, pil tüketimi noktasında yapılan iyileştirmeler, azalan pilde seviyelerin bildirilmesinde yapılan düzenlemeler, Exchange Active Sync geliştirmeleri, Google Now uygulamasını başlatmak için home butonuna uzun basma ve son uygulamaları başlatmak için ise home butonuna çift basma güncelleme kapsamında yer alan diğer yenilikler. Kaynak:blogs.sonymobile

Bir önceki yazımız olan LG Optimus L9 2 Fiyatı LG Optimus L9 II Özellikleri başlıklı makalemizde GB, IPS ve lg hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir