Skype Wifi Windows 8 Uygulaması-Skype Wifi Windows 8 İndir | TEKNOLOJi REHBERi HABERLERi

Skype Wifi Windows 8 Uygulaması

Konu ile ilgili 0888 233 7373 Arayarak Yardım Alabilirsiniz

Skype Wifi Kullanarak İnternet Bağlantısı

Skype hizmeti kendi VoIP servislerini kullanabildiği gibi dünya çapında bir milyondan fazla ücretli  Wi-Fi noktasına da bağlanabiliyor. AT&T, Boingo gibi sağlayıcıların Wi-Fi erişim noktaları kullanabilen Skype için Windows mağazasına yeni bir uygulama eklendi.

Skype Wi-Fi adındaki Windows 8 uygulaması çeşitli Wi-Fi bağlantı noktalarını bulup hızlıca bağlanılmasına olanak sağlıyor. Skype hesabı üzerinden bağlanabilen erişim noktalarına ücretler Skype kredileri ile ödenebiliyor. Uygulama herhangi bir veri sınırlaması getirmemekle birlikte, ücretli Wi-Fi noktalarına bağlı kalınan süre için ödeme yapılıyor.

Hali hazırda Windows Uygulama Mağazası’nda indirilebilir durumda olan uygulamanın sık seyahat eden ve mobil internet abonesi olmayan kullanıcıların işini oldukça kolaylaştıracağı düşünülüyor.

Skype WiFi

Dünya genelinde bir milyonun üzerindeki genel WiFi bağlantı noktasında çevrimiçi olun ve yalnızca ihtiyacınız olan dakikaları ödeyin.

Nasıl yapılır?

  1. En son Skype sürümünü indirin (ya da bir iOS indir veya Android indir mobil cihaz kullanıyorsanız Skype WiFi uygulamasını edinin).
  2. Bir WiFi noktasına katılın.
  3. Skype Kontörü ile indirdikleriniz için değil yalnızca kullandığınız süre için ödeme yapın.

Hareket halindeyken kredi kartlarıyla ve uzun kayıt olma işlemleriyle artık uğraşmayın.Windows 8 için Tıklayınız

Konu için Teknoloji Hattı 0888 233 7373 Arayarak Yardım Alabilirsiniz

Skype Wifi Windows 8 Uygulamas%C4%B1 300x180 Skype Wifi Windows 8 Uygulaması

Skype Yardım: ,skype wifi nedir,,skype wifi kullanarak internet bağlantısı,skype wifi kullanarak internet bağlantısı nasıl yapılır,skype wifi kullanarak internet bağlantısı yapma,skype wifi kullanarak internet bağlantısını kurma,skype wifi kullanarak internet bağlantı ücreti,skype wifi kullanarak internet bağlantı kurulumu,skype,microsoft,wi-fi ücret,,,,,skype wifi nasıl açılır,skype wifi kurulumu,skype wifi ücreti,skype wifi kontör ücreti,skype wifi fiyatı,,skype wifi uygulaması indir,skype wifi programı,skype wifi programı indir,skype wifi windows 8 programı,skype wifi windows 8 programı indir,skype wifi windows 8 indir,,skype wifi windows 8,skype wifi windows phone 8,skype wifi windows phone 8 indir,

Bir önceki yazımız olan HTC One Mini Fiyatı ve Özellikleri başlıklı makalemizde htc one mini, htc one mini android internet ayarları ve htc one mini avea internet ayarları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: , , , , , , , , , ,Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir