Silinmeyen Kaldırılamayan Tarayıcı Virüslerini Silme | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Silinmeyen Kaldırılamayan Tarayıcı Virüslerini Silme

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

Bilgisayarda Silinmeyen Tarayıcı Virüsleri Silme Kaldırmak için Program 2016

Bilgisayarınızda bulunan Internet Explorer ve Google Chrome tarayıcılarına bulaşmış toolbar virüsleri kaldırıma sorunu yaşıyorsanız Chrome için aşağıda Google resmi sitesinden temizleme kaldırma programını indirip temizleyebilirsiniz.

Yazılımı çalıştırdığınızda ekrana her hangi bir şey gelmeyecek 3-4 dk bekledikten sonra program çalışacak. Ekrana gelenlere onay verdikten sonra tarayıcıyı ilk kurulduğu hale çevirmek istediğini soran bir uyarı ekrana gelecek onay verdikten sonra tarayıcıyı kapatıp açınız.

Diğer tarayıcılar için online eset virüs taraması ile virüsü silebilir ve denetim masasında bulunan program ve özelliklerinden (program ekle kaldır) toolbar içerikleri kaldırınız.

Tarayıcı temizleme ve bakım programı: başlangıç sayfaları veya araç çubukları, kurtulamadığınız beklenmedik reklamlar ya da göz atma deneyiminizi farklı şekilde etkileyecek değişiklikler gibi Chrome ile ilgili sorunlara neden olabilecek yazılımları tarayacak ve kaldıracaktır.

Temizleme yazılımını Google aramasına online Eset virüs taraması yazarak ilk site resmi sitesinden programı indirebilirsiniz. Sorun devam ediyorsa windows sistem geri yükleme yapabilirsiniz.

Silinmeyen Kaldırılamayan Tarayıcı Virüslerini Silme,silinemeyen virüsleri silme,google chrome virüs silme,chrome virüsü kaldırma kurtulma,temizleme programı indir

  • Chrome’un, pop-up reklamların gösterilmesini engellememesi
  • Ana sayfanızın, başlangıç sayfanızın veya arama motorunuzun tanımadığınız bir siteyle değişmesi
  • Chrome’a bilmediğiniz uzantıların veya araç çubuklarının eklenmesi
  • Chrome masaüstü kısayolunun bilinmeyen bir web sitesini açması

Bilgisayarınızdaki kötü amaçlı yazılımları ve yüklediğinizi hatırlamadığınız diğer programları kaldırmalısınız. Chrome ayarlarınızı normale geri döndürmeden önce kötü amaçlı programların yüklemesini kaldırmanız gerekir.

Silinmeyen Kaldırılamayan Tarayıcı Virüsleri Silme,silinemeyen virüsleri silme,google chrome virüs silme,chrome virüsü kaldırma,chrome virüs kurtulma,temizleme programı indir,ücretsiz virüsü temizleme 2015,bedava virüs temizleme programı 2015

Windows kullanıcıları: Bu aldatıcı dosyaları bulmanıza yardımcı olması için Yazılım Kaldırma Aracı’nı indirip yükleyebilirsiniz. Bu araç, bilgisayarınızda şüpheli programları arayan ve bunları sizin için kaldırmayı teklif eden bir uygulamadır.

Silinmeyen Kaldırılamayan Tarayıcı Virüsleri Silme,silinemeyen virüsleri silme,google chrome virüs silme,chrome virüsü kaldırma,bedava virüs temizleme programı 2015

Bir önceki yazımız olan Lollipop 22find Yac Toolbar Virüsü Kaldırma başlıklı makalemizde Bilgisayar Onar, Komut Sistemi ve Lollipop Desk365 Checkrun 22find hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar
One thought on “Silinmeyen Kaldırılamayan Tarayıcı Virüslerini Silme

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir