Şifremi Unuttum Facebook Başvuru Adresi-Parolamı | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Şifremi Unuttum Facebook Başvuru Adresi

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

Facebook Şifremi Unuttum Başvuru Adresi

Facebook hesabınızın şifresini unuttunuz yada çalındı ise aşağıdaki adımları detaylı inceleyip başvuru yapabilirsiniz.

Facebook.com adresinde Şifreni mi unuttun? seçeneğinde çıkan E-posta, Telefon, Kullanıcı Adı veya Ad ve Soyadı kısmı bölümüne bildiğiniz hesap bilginizi yazıp ara buton ile hesabınızı aratıp çıkan güvenlik seçenekleri ile hesabınıza ulaşmaya çalışabilirsiniz.

Facebookta kullanılan mail adresimin şifresini bilmiyorum: Mail adresinizin güvenlik sorularını deneyebilirsiniz, ulaşamıyorsanız mail servis sağlayıcısı iletişime geçebilirsiniz. başvuru adresi

Eğer güvenlik seçenekleri ile hesabınıza ulaşamıyorsanız Facebook hesabınızı açtığınızda gerçek bilgilerinizi kullandıysanız kimlik kartınızın fotokobisini Facebook’a gönderebilirsiniz.

 

Facebook Hesabımı Bulamıyorum

Hesabınıza giriş yaparken sorun yaşarsanız, lütfen Facebook sayfasından Hesabını Bul  www.facebook.com/recover/initiate sayfasını ziyaret edin.

Hesabınızı bulmanıza yardımcı olacak birkaç ipucu:

  • Facebook arkadaşlarınızın birinden zaman tünelinizdeki Hakkında sayfasına bakıp İletişim Bilgileri kısmında kayıtlı olan e-posta adresini size göndermesini isteyin.
  • Şu ana kadar sahip olduğunuz tüm e-posta adreslerini veya cep telefonu numaralarını girmeyi deneyin (her denemede bir tane girin). Hesabınıza bu e-posta adreslerinden veya cep telefonu numaralarından birini eklemiş ve sonradan bunu unutmuş olabilirsiniz.
  • Kullanıcı adınızı girin. Kullanıcı adınız, kişisel Facebook internet adresinizde (URL) yazmaktadır:Kullanıcı adınızı bilmiyorsanız, Facebook’taki arkadaşlarınızın birinden zaman tünelinize bakıp, internet adresindeki (URL) kullanıcı adınızı size göndermesini isteyin.
  • Takma adınızla kaydolmuş olmanız ihtimaline karşı, adınızdan türetilmiş adları girmeyi deneyin.
  • Bir arkadaşınızın adını girmeniz istenirse, girdiğiniz ilk arkadaşınız hesabınızın bulunmasını sağlamazsa, diğer arkadaşlarınızı deneyin. Arkadaşınızın sadece adını değil, adını ve soyadını girmeyi unutmayın.

Facebook Şifremi Unuttum Başvuru Adresi

Alternatif Facebook Başvuru Adresi Buradan

Facebook şifreniz için yardım alabilirsiniz. Facebook parolamı unuttum,Facebook parolamı nasıl geri alırım,Facebook parola sıfırlama,Facebook parolam çalındı nasıl geri alırım,Face parolamı şifremi unuttum nasıl bulabilirim.Facebook şifresini parolasını unuttum ne yapmalıyım.

Yorumlar

Yorumlar
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir