Search.yourcurrentnewsnow.com Virüsü Nasıl Kaldırılır | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Search.yourcurrentnewsnow.com Virüsü Nasıl Kaldırılır

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

Search yourcurrentnewsnow tarayıcı virüsü ile bilgisayara bulaşıyor. İnternet sayfası açtığınızda Google yerine search.yourcurrentnewsnow.com sitesi açılıyor. Açılış sayfasını değiştirmenizi engelliyor. Tarayıcı başlangıç sayfası bölümünü ya kilitliyor veya google.com.tr olmasını engelliyor.

Search.yourcurrentnewsnow.com sitesinde yer alan popüler haber yayın organlarının resmi uygulaması yer almaktadır. Watch CNN, US News, Sports News, World News, AP News, Yahoo, MSNBC ve Fox News gibi. İçeriği incelediğinizde ilagal olarak her hangi bir şey bulunmamaktadır. Ama kullanıcıları zorla siteye girmesi sağlanan toolbar virüsü kullanmaktadır.

Bilgisayarlarda internet açılışlarında search.yourcurrentnewsnow.com web sitesine yönlendirerek Internet Explorer, Google Chrome ve Mozilla Firefox tarayıcılarını yönetmeyi sağlamaktadır.

Google Chrome, İnternet Explorer ve Molzilla Firefox internet sayfası açtığımda search.yourcurrentnewsnow.com sitesi açılıyor geliyor. Reklam temizlemek

Toolbar virüsü, PUP kullanıcıların Internet tarama faaliyeti izler, zorunlu reklam gösterir ve kişisel olabilecek çeşitli bilgiler toplar. Birçok kullanıcı IP adresleri, ziyaret edilen web siteleri, görüntülenen sayfalar, arama sorguları ve diğer benzer veri, daha sonra üçüncü şahıslarla paylaşılabilir olduğunu farkında değiller. Bu üçüncü taraflar gelir elde etmek kişisel verileri kötüye kullanma olasılığı yüksek ve bu nedenle, Sizin Güncel Haberler Şimdi ciddi gizlilik sorunları ve hatta kimlik hırsızlığına yol açabilir. Nasıl silinir kaldırılır?

Bir önceki yazımız olan Lollipop 22find Yac Toolbar Virüsü Kaldırma başlıklı makalemizde Bilgisayar Onar, Komut Sistemi ve Lollipop Desk365 Checkrun 22find hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir