Search.sweetpacks.com Nasıl Kaldırılır | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Search.sweetpacks.com Nasıl Kaldırılır

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti
Sahte virüs programlarını ve virüsleri temizleme yöntemleri:
Chrome’dan ayarlar sekmesinde arama bölümünden arama motorunu google olarak ayarlayabilirsiniz eklentiler adlı bölümden de tüm eklentileri siliniz

Google Chrome için “search.sweetpacks.com” Nasıl Kaldırılır Avast ve Avira virüs temizleme tarayıcı temizleme uygulamasını kullanabilirsiniz.

1- İlk olarak masaüstünüzde bulunan Google Chrome kısayoluna sağ tıklayarak özellikleri seçin.

2- Daha sonra açılan özellikler menüsü altından kısayol sekmesini seçerek, burada bulunan hedef bölümündeki dosya konumunu düzenlememiz gerekiyor.

3- Hedef bölümünde “C:UsersMystrandelAppDataLocalGoogleChromeApplicationchrome.exe http://search.sweetpacks.com Nasıl Kaldırılır ” şeklinde bir dosya konumuyla karşılaşacaksınız.

                 “search.sweetpacks.com” Nasıl Kaldırılır
  
Eset Online Virüs Taramasını Çalıştırdığınızda Tüm Kutucuklar İşaretli Olmalı ! sistem yeniden başladıkdan sonra başarılı uyarısı verdiği takdirde sorununuz çözülmüş olacak eğer isterseniz aşağıda Malwarebytes yazılımını indirip tarama yapabilirsiniz!

Bir önceki yazımız olan Spamhaus Virüsü Nasıl Kaldırılır başlıklı makalemizde Eset Online Vir, Google Chrome ve Malwarebytes Sahte hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir