Scorp Nedir Ne işe Yarar Android Apk iPhone Sürümü | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Scorp Nedir Ne işe Yarar Android Apk iPhone Sürümü

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti
Scorp Nedir: Koç Üniversitesi öğrencileri İzzet Zakuto ve Sercan Işık’ın birlikte ürettikleri ve geliştirdikleri bir proje Scorp kullanıcıları belirli kategorilerle yorumları hazırlandığı videoların paylaşıldığı platform. Videolar, Scorp haber akışında başlıklarıyla sıralanıyor, bu sayede kullanıcılar gittikleri kategoriyle bağlantılı diğer videoları da görebiliyor; Aynı konuda onlarca farklı yaklaşım ve yorumla ele alınan bilgilendirici ya da eğlenceli kısa içerikleri izleyebiliyor.

Kullanıcılar videoları beğenebiliyor, popüler videolar ayrı bir sekmede görüntülenebiliyor. Scorp, üniversite öğrencileri arasında hızla yayılmaya başladı
Scorp Nedir Ne işe Yarar Android Apk iPhone Sürümü,Scorp Nedir,Scorp Nasıl Kullanılır,Scorp Türkiye,Scorp Android Uygulaması,Scorp Apk indir,Scorp iOS indir,iPhone Scorp Yükleme,Android Scorp
Gündemini oluşturma. 15 saniyede çevrenden haberdar olms. Popüler başlıklar oluşturma. Kategorini belirleme. İlgi alanlarını takip etme. İstersen anonim bir şekilde kendini ifade et. İster hayalet moduyla video paylaş.  Scorp Android uygulaması ve iOS uygulaması resmi marketlerde yerini aldı.

Bir önceki yazımız olan Android cihazlar için destek hattı başlıklı makalemizde Android Destek Hattı, android güncelleme sorunu ve Android Market Sorunu hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir