Samsung'un Akıllı Saati 'Galaxy Gear' 4 | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Samsung’un Akıllı Saati ‘Galaxy Gear’ 4

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

’un ‘Galaxy Gear’ 4 Akıllı Saati

, Akıllı telefonlar ve tabletlerin ardından teknoloji dünyasına, şimdi de akıllı saatleri piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, aylar süren tartışmalara son noktayı koyarak “Galaxy Gear” akıllı saatini 4 Eylül’de Almanya’nın başkenti Berlin’de düzenlenecek IFA Teknoloji Fuarı’nda tanıtacağını açıkladı.

Samsung'un Akıllı Saati 'Galaxy Gear' 4,Samsung Galaxy Gear 4,Samsung Galaxy Gear 4 Fiyatı,Samsung Galaxy Gear 4 Özellikleri ve Ne Kadar,Samsung Galaxy Gear 4 Yenilikleri,Samsung Galaxy Gear 4 Kamera işlemci Hafıza Ram Ekran Özellikleri,Samsung Galaxy Gear 4 Ne Zaman Çıkacak,Samsung Galaxy Gear 4 İnternet Ayarları,Samsung Galaxy Gear 4 Whatsapp Hotspot indir Kurulumu,Samsung Galaxy Gear 4 Facebook Kurulumu indir,Samsung Galaxy Gear 4 Twitter Kurulumu indir,Samsung Galaxy Gear 4 Facebook ve Twitter Kurulumu,Samsung Galaxy Gear 4 Wifi Kablosuz Özelliği

Samsung’un Başkan Yardımcılarından Lee Young-hee, Korea Times gazetesine yaptığı açıklamada, “Gear, halihazırdaki akıllı telefon deneyimini birçok açıdan farklı boyutlara taşıyacak. Galaxy Gear’in, akıllı iletişim sistemleri dünyasına çağ’ a açacağına eminiz” dedi.

Galaxy Gear, Samsung akıllı telefonlar ve tabletler serisinde kullandığı Google’ın Android işletim sistemine sahip olacak. Lee, kalemli, büyük ekran akıllı telefonları “Galaxy Note III”ün de aynı fuarda teknoloji severlerin beğenisine sunulacağını açıkladı. Teknoloji dünyasının diğer devleri olan Apple, Google ve da akıllı saat için çalışmalarını sürdürüyor. Apple, temmuz ayında “iWatch” markasını satın almak için başvuruda bulunmuş ve saatin tasarımı için moda dünyasından yardım almaya başlamıştı Galaxy Gear ilgili detaylar fuar’da
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

nine + 11 =