Samsung ve HTC Android 4.4 Güncellemesi-Samsung ve HTC | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Samsung ve HTC Android 4.4 Güncellemesi

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

Samsung ve HTC Android 4.4

HTC yapılan açıklamada, HTC One’ın Google Play edisyonunun Android 4.4 güncellemesini 15 gün içerisinde olacağı aktarıldı.

HTC One’ın Geliştirici edisyonunun ise 30 gün içerisinde KitKat ile güncelleneceğini ekledi. Fakat her iki model de yalnızca Amerika Birleşik Devletleri’nde satışta. Bizim için ilginç olan şey, tüm diğer uluslararası modellerin 4.4 KitKat güncellemesini 90 gün içinde alacağı yönünde gelen bilgi. Htc One Max ve One Mini ile ilgili açıklamanın da yakın zamanda yapılmasını bekliyoruz.

Samsung ve HTC Android 4.4 Güncellemesi,Samsung ve HTC Android İndir,Samsung Android 4.4 Güncellemesi İndir Kur Yükle,Samsung ve HTC Android 4.4 Güncellemesi Ne Zaman

Samsung Galaxy S4’ün Google Play edisyonu ise, Nexus 4, Nexus 7 ve Nexus 10 cihazların hemen ardından KitKat güncellemesini alacak. Diğer Galaxy modelleri ile ilgili olarak henüz bize ulaşmış bir bilgi yok. Google’ın evlatlığı Motorola da kendi güncelleme planlarından (en azından ABD sınırları içerisindeki cihazlarla ilgili olarak) söz etmeye başladı. Buna göre, DROID mini ve Ultra MAXX modelleri Android 4.4 güncellemesini alacak. Açıklanmış bir takvim ise yok. Sony ve LG gibi diğer üreticiler sessizliklerini koruyorlar.
Kaynak: Engadget

Bir önceki yazımız olan Android Telefonunuzu Hızlandırma Yolları başlıklı makalemizde android hızlandırma, Android Telefonunuzu Hızlandırma Yolları ve App Cache Cleaner hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir