Samsung Galaxy S4 Pil Sorunu Çözümü!-Samsung Galaxy S4 Pil | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Samsung Galaxy S4 Pil Sorunu Çözümü!

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti
Samsung Galaxy S4 Pil Sorunu
Samsung S4 telefonlarında batarya sorunu çıktı. Samsung Galaxy S4’ün pil problemlerinden ötürü geri iade edilme oranı % 30 oranına geldiği açıklandı. Samsung bu sorunu yaşayan S4 kullanıcılarına ücretsiz pil değişimi yaparak çözeceğini açıkladı.
Samsung Galaxy S4 Pil Sorunu Çözümü!,Samsung Galaxy S4 Pil Çözümü,Galaxy S4 Pil Hatası Çözümü,Galaxy S4 Pil Şarj Olmuyor,Galaxy S4 Pil Erken Şarj Bitiyor
Samsung’dan yetkililerinde, teknoloji blogu TrustedReviews’a verdiği röportajda, “Müşterilerimizin en yakın Samsung servis merkezine gitmesini ve ücretsiz pil değişiminden yararlanmasını rica ediyoruz. Samsung kullanıcılarına en iyi kullanım deneyimini sunmaya devam edeceğiz,” diyerek sorunun çözümü için gerekli adımı attı.Galaxy S4, Türkiye’de birkaç aydır satışta olmasına rağmen, cihazın pil sorunu ile ilgili olarak şikayetler gelmeye başlamıştı.Pilin birden bitmesi, pil göstergesi yeterli olmasına rağmen cihaz kapanması, cihaz tekrar açıldığındaa şarjın normal görünmesi gibi sorunlar, ücretsiz olarak Samsung servislerinden destek alabilirsiniz..

Yorumlar

Yorumlar
One thought on “Samsung Galaxy S4 Pil Sorunu Çözümü!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir