Samsung Galaxy S4 Mini Özellikleri | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Samsung Galaxy S4 Mini Özellikleri

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

Beklenen Mini

İngiltere’de servis sunan 3 operatörü, Samsung’un resmi olarak duyurduğu Galaxy S4 Mini için kısa bir video hazırlayarak, yakında telefonu

kullanıcılarına sunacağını açıkladı.Sizlerin de bildiği gibi Samsung’un Galaxy S4 için düzenlediği

 etkinlikten sonra büyük bir merakla beklenen

Samsung Galaxy S4 Mini, dün itibari ile resmi olarak Samsung tarafından duyuruldu.

Bizim de sizlerle buradaki haberimizde teknik detayları ve tasarımı hakkında tüm bilgileri paylaştığımız  Mini içinİngiltere’de faaliyet gösteren 3 (Three) operatörü kısa bir video yayınladı.

5 inç boyutundaki Samsung Galaxy S4’ü büyük bulan, daha küçük ve orta seviye bir telefon isteyen kullanıcılar için olumlu bir seçenek gibi görünen Samsung Galaxy S4 Mini, 20 Haziran’da Londra’da düzenlenecek olan etkinlikte görücüye çıkacak. Ürünün ülkemizde satışa sunulup sunulmayacağı veya ne zaman satışa sunulacağı konusunda henüz net bir bilgi bulunmuyor.

 Samsung Galaxy S4 Mini İçin Google

 

Not:İndirdiğiniz dosyayı telefon ya da sd karta atınız. Ayarlar-Güvenlik ve gizlilik sekmesinde yer alan “Bilinmeyen kaynaklar” bölümünü aktif hale getiriniz, sonrasında yüklemeyi gerçekleştirebilirsiniz.
  • erdi

    samsung s4 mini internet ayarlarını yapamıyorum hattım vadofone ağ bağlantılarını yapmam için bana yardımcı olabilirmisiniz?

  • sami

    çok güzel telefon