Samsung Galaxy S4-HTC One-Google Play Android 4.3 Güncellemesi | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Samsung Galaxy S4-HTC One-Google Play Android 4.3 Güncellemesi

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

Samsung Galaxy S4 HTC One için Android 4.3

Google Android 4.3′ü ilk olarak Nexus cihazlara sundu , birkaç hafta sonrasında ise Nexus programına dahil edilen HTC One ve Galaxy S4 için güncelleme dağıtımına başlamıştı.

Google söz konusu cihazlara, Nexus modelleri ile eş zamanlı güncelleme sunmasa’da, aradaki çok fazla zaman olmuyor.

Samsung Galaxy S4-HTC One-Google Play Android 4.3 Güncellemesi,Samsung Galaxy S4 Android 4.3 Güncellemesi,Samsung Galaxy S4 Android 4.3 indir,Galaxy S4 Android 4.3,Galaxy S4 Android 4.3 indir,HTC One Android 4.3 Güncellemesi,HTC One Android 4.3 Güncellemesi indir,HTC One Android 4.3 Güncellemesi,Google Play Güncellemesi,Samsung Galaxy S4 Android 4.3 Nasıl Yapılır

21 Ağustos’ta Nexus telefon ve tablet modelleri için Android 4.3 üzerine yapı numarası JWR66Y olan bir güncelleme sunan Google, Galaxy S4 ve HTC One’ın Google sürümleri içinse güncelleme dağıtımının başladığını belirtti.

Otomatik (şebeke üzerinde) kullanıcılara ulaştırılan güncelleme güvenlik iyileştirmeleri içeriyor. Ayarlar> Telefon Hakkında> Sistem Güncellemeleri kısmından güncelleme kontrolü yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Android cihazlar için destek hattı başlıklı makalemizde Android Destek Hattı, android güncelleme sorunu ve Android Market Sorunu hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir