Samsung Galaxy S4 Galaxy S5 Android 4.4.3 Ne Zaman | DESTEK HATTI
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Samsung Galaxy S4 Galaxy S5 Android 4.4.3 Ne Zaman

Konu için Teknoloji Hattı 0888 233 7373 Arayarak Yardım Alabilirsiniz

Samsung Galaxy S4 ve Cep Telefonları için 4.4.3 Ne Zaman Güncellemeye Başlayacağı Net Olmayan Bir Bilgi ile Haziran ya da Temmuz’ u işaret Ediyor.

Galaxy S4 ve için beklenen 4.4.3 sürüm güncellemesi ne zaman sorusuna Phandroid sitesinde yayınlanan bilgi ile güncellemenin Temmuz ayı ile yapılacağı ama Haziran 2014 sinyalinin verildiğine’de yer verildiği gelen bilgilerde yer alıyor.

sürüm güncellemesi için internette sızan ekran görüntüsüne’de yer verildi.

Sızan diğer bilgilere göre Samsung Galaxy S4 4G LTE-A Edition sürümü’de Temmuz ayında 4.4.3 güncellemesinin yayınlanacağı‘da açıklandı

Bazı akıllı cep telefonu üreticileri kendi arayüzlerini hatta kendi işletim sistemlerini kullanmayı tercih edebilir. ilerleyen dönemlerde bu gerçekleşebilir.

Samsung Galaxy S4 Galaxy S5 Android 4.4.3 Ne Zaman,Gelecek,Bekleniyor,Çıkacak,Başlayacak,Türkiye Sürümü,Uluslararası,Galaxy S4 S5 Android 4.4.3 indir,Yükle

Samsung Galaxy S4 Galaxy S5 Ne Zaman Gelecek

 

Bir önceki yazımız olan Android Tablete Dns Nasıl Verilir iP Ayarları Nereden Nasıl Yapılır başlıklı makalemizde Android Tablet Manuel Dns Programı indir, Android Tablete Dns Nasıl Verilir iP Nereden Nasıl Yapılır ve iP Ayarlar hakkında bilgiler verilmektedir.

Teknoloji Sorunları için 0888 233 7373 Arayarak Yardım Alabilirsiniz