Samsung Galaxy S4 Android 4.3 Güncellemesi Tekrar Başladı | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Samsung Galaxy S4 Android 4.3 Güncellemesi Tekrar Başladı

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

Samsung Galaxy S4 Android 4.3 Güncellemesi Tekrar Başladı

Samsung, Galaxy S4 için Android 4.3 güncellemesini tekrar kullanıcılara açtı yönünde bilgi sanal ortamda dolaşmaya devam ediyor. Samsung, bu konuda resmi bir açıklama yapmamasına rağmen 27 Kasım tarihli bir üretici yazılımı Avrupa’da bazı kullanıcıların telefonuna ulaştı.

” Galaxy S4 Android 4.3 Yeni Güncellemesi Kurulumu Yükleme Yükseltme “

Samsung Galaxy S4 Android 4.3 Güncellemesi Tekrar Başladı,Galaxy S4 Android 4.3 Yeni Güncellemesi Kurulumu Yükleme Yükseltme,Galaxy S4 Android 4.3 İndir

Amerikalı GSM operatörü AT&T güncelleme ile ilgili haberi doğruladı. Android 4.3 güncellemesi yavaş yavaş Almanya, Fransa ve İngiltere’nin de içinde olduğu Avrupa ülkelerine sunulmaya başladı.

Samsung Galaxy S4 için ilk çıkan Android 4.3 güncellemesinin neden olduğu sorunları çözmeyi amaçlayan bu yeni sürümün I9505XXUEMKE kod numarasıyla gelen yazılımın tarihi 27 Kasım. Bakalım yeni Android 4.3 kullanıcılardan her hangi bir şikayet alacak mı ?

Android 4.3 Güncellemesini şuan sadece Kies yazılımı üzerinden erişilebiliyor. Kısa bir süre içerisinde Galaxy S4 içerisinden güncelleme alınabilecek. Yinede ara ara otomatik bildirim beklemek istemiyorsanız Galaxy S4 içerisinden Ayarlar > Cihaz hakkında > Yazılım güncelleştirme bölümüne giderek güncellemeyi kontrol edebilirsiniz. Kaynak: SamMobile

Yorumlar

Yorumlar
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir