Samsung Galaxy S3,Galaxy Note 2,Galaxy S4 Mini Android 4.4.1 | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Samsung Galaxy S3,Galaxy Note 2,Galaxy S4 Mini Android 4.4.1

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

Samsung Galaxy S3,Galaxy Note 2,Galaxy S4 Mini Android 4.4.1

Android yazılım geliştirme grubu CyanogenMod, CM 11 Android 4.4.1 Nightly M1 sürümünü yayınladı. M1 sürümü yayınladıktan kısa bir süre sonra Nightly sürümünü birçok  Android cihazı için yayınladı.

Samsung Galaxy S3,Galaxy Note 2,Galaxy S4 Mini Android 4.4.1, Galaxy Note 2 Android 4.4.1 İndir, Galaxy S 4 Android, Galaxy S3 Android 4.4.1 İndir, HTC One S Android 4.4.1 Güncelleme İndir, LG G2 Android 4.4.1 Güncelleme İndir, Sürüm Yükseltme, Xperia V Android 4.4.1 Güncelleme İndir

Geliştirici ekibin yayınladığı Android 4.4.1 güncellemesi, Nightly sürümleri günlük olarak güncelleniyor. CyanogenMod yayınladığu Android sürümleri kendi yaptıkları ROM’ lardır. Cihazın garantisi varsa önerilmez garanti devre dışı kalacaktır.

CM 11 Nightly Android 4.4.1 güncellemesi için yayınlandığı listeye burdan ulaşabilirsiniz. Yükleme sonrası gerekli olan Google uygulamalarıda burdan ulaşabilirsiniz.

Listede Galaxy Nexus‘ un yanı sıra HTC One, Galaxy Note II, LG G2, Galaxy S III, HTC One S, Xperia V, Galaxy S4 mini ve Xperia ZL cihazlar içinde Android 4.4.1 güncellemesi yer almaktadır.

Bir önceki yazımız olan Android Gmail Senkronizasyon Ayarları başlıklı makalemizde Android Gmail Çıkış Yapma, Android Gmail Hesabı Açma ve Android Gmail Hesabı Ekleme hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir