Samsung Galaxy S Advance Android 4.1.2 Jelly Bean Güncellemesi | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Samsung Galaxy S Advance Android 4.1.2 Jelly Bean Güncellemesi

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

Android 4.1.2 Jelly Bean Güncellemesi

Android 4.1.2 Jelly Bean güncellemesi telefon için ilk olarak ocak ayında Rusya’da başlayan güncelleme daha sonra dünya genelinde yaygınlık göstermişti. Merakla beklenen güncelleme nihayet ülkemiz kullanıcılarına da sunulurken, Galaxy S Advance kullanıcıları Android 2.3 Gingerbread sürümünden direkt Android 4.1 Jelly Bean’e terfi etti.

Project Butter kapsamında hızlı, akıcı ve yağ gibi akan bir sisteme kavuşan telefonda TouchWiz Nature arabirim, Google Now, Galaxy S III temelli widget’lar, geliştirilen bildirim ekranı, yenilenen klavye ve bir dizili iyileştirmeler sayabileceğimiz diğer yenilikler arasında yer alıyor.

Kies yazılımı ve FOTA yolu ile dağıtımı gerçekleşen yazılımı dilerseniz buradan indirerek http://www.hotfile.com/dl/226385606/50c6da2/I9070JVBMD1_I9070OJVBMD1_TUR.zip.html  Odin yardımcı programı ile telefonunuza kurabilirsiniz.

Not: Güncelleme I9070P modeli için geçerli değildir.

Bir önceki yazımız olan Android cihazlar için destek hattı başlıklı makalemizde Android Destek Hattı, android güncelleme sorunu ve Android Market Sorunu hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir