Samsung Galaxy S 3 Neo Android 4.4.4 Güncellemesi | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Samsung Galaxy S 3 Neo Android 4.4.4 Güncellemesi

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

Galaxy S 3 Neo Android 4.4.4 Yazılım Güncellemesi Yayınlandı

Samsung, Galaxy S 3 Neo Android 4.4.4 KitKat güncellemesi ile Samsung akıllı cep telefonu kullanıcılarını şaşırttı. Galaxy S4, Galaxy S5 ve diğer yeni modeller için Android güncellemesi beklenirken Galaxy  S3 Neo için yayınlanması gözleri diğer yayınlanmayan modellere yönlendirdi.

Android 4.4.4 yazılım güncellemesini Kies ya da cihaz içerisinden OTA üzerinden yapabilirsiniz. Şu an bazı ülkelerde yayınlanan güncelleme Türkiye ve diğer yayınlanmayan ülkelere bu ay içerisinde ulaşması bekleniyor. 

Yayınlanan sürüm ilk Kazakistan kullanıcılarına ulaştı. Sürümde çok fazla yenilik bulunmazken genel yayınlanan sürümlerle benzerlik taşımaktadır.

Samsung’un Android 4.4 güncellemesi, güvenlik gelişmeleri, performans artışı,arayüzde hızlanma, pil kullanımda iyileştirme, durum çubuğunda değişim, Hangouts’un mesaj uygulaması, kablosuz yazıcı desteği, ram, klavye ve kilit ekranı kamerasında yenilikler.

Samsung’dan gelen diğer bir haberde  Eylül ayı itibarı ile Galaxy S5 ve Note 3 için yeni güncellemelere yer verileceği.

Samsung Galaxy S 3 Neo Android 4.4.4 Güncellemesi

Samsung Galaxy S 3 Neo Android 4.4.4 Güncellemesi

Bir önceki yazımız olan Android cihazlar için destek hattı başlıklı makalemizde Android Destek Hattı, android güncelleme sorunu ve Android Market Sorunu hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir