Samsung Galaxy Round Özellikleri Fiyatı | DESTEK HATTI
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Samsung Galaxy Round Özellikleri Fiyatı

Teknoloji Hattı 0888 233 7373 Arayarak Yardım Alabilirsiniz

Samsung’un 2014 yılı içinde bükülebilir teknolojisini tanıtması bekleniyor. Galaxy Round şimdilik kavisli bir ekranla piyasaya çıkacak. Şirket planlarına göre, tamamıyla katlanabilir için verilen tarihler 2015 – 2016 arası. Şunu belirtelim ki bu planların önünde şu anda çeşitli engeller olduğunu ve bunları aşmaya çalıştığı biliniyor.

Samsung Galaxy Round Özellikleri ve Fiyatı ?,Samsung Galaxy Round Ne Zaman Çıkacak,Galaxy Round Facebook Skype Whatsapp APN MMS internet Ayarları,Samsung Galaxy Round Desen Model Ekran Kilidini Kırma Kaldırma Açma Hard Reset

Samsung Galaxy Round şimdilik sadece Güney Kore’de satışta olduğunu belirtelim. Galaxy Note 3’le kıyaslarsak daha pahallı şuan satıştaki fiyatı 1.015 dolar.

Not: Galaxy Round Özellikleri Facebook Skype Whatsapp APN MMS internet Ayarları İlgili Sayfamızda Arama Bölümünden Destek Alabilirsiniz,Samsung Galaxy Round Desen Model Ekran Kilidini Kırma Kaldırma Açma Hard Reset İçin Standart Ses Açma + Menü +Cihazın Açma Kapama Tuşu

Bir önceki yazımız olan Samsung Hard Reset başlıklı makalemizde Android Hard Reset, Hard Reset ve Hard Reset Yapılır hakkında bilgiler verilmektedir.

Konu için Teknoloji Hattı 0888 233 7373 Arayarak Yardım Alabilirsiniz