Samsung Galaxy Note3 Türkiye'de Satılacak Versiyon | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Samsung Galaxy Note3 Türkiye’de Satılacak Versiyon

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

Samsung Galaxy Note 3 Türkiye için Satışı

samsung galaxy note3 türkiye’de satılacak version,galaxy note3 türkiye’de satılacak versiyon hangisi,galaxy note 3 ekran özellikleri,galaxy note 3 en ucuz,samsung galaxy note 3 fiyat,fiyatları,galaxy note 3 geliyor,galaxy note 3 hangi android sürümü kullanıyor

Almanya’nın Berlin şehrinde düzenlenecek olan IFA 2013 etkinliğinde tanıtılması beklenen Samsung Galaxy Note 3 ülkelere göre versiyon dağılımı listesine ulaşıldı. Merakla beklenen Galaxy Note III‘ün,Snapdragon 800 ve Exynos 5420 işlemcili olmak üzere iki farklı versiyonu bulunuyor.

SamMobile tarafından yayınlanan listeye göre, beklenildiği gibi Galaxy Note III’ün Exynos 5420 işlemcisinden güç alan versiyonu ülkemizde satışa sunulacak. Her iki versiyonun ortaközelliklerine göz atacak olursak; 5.7 inç büyüklüğünde ve 1920 x 1080 piksel çözünürlüğünde dokunmak ekrana sahip. 3 GB RAM ve 16GB/32GB/64GB dahili depolama alanı gibi özellikler bulunuyor. Konu ile başka yazımız için tıklayınız.

Snapdragon 800 işlemcisinden güç alan Samsung Galaxy Note III, Avusturya, Belçika, Bulgaristan, Almanya, Fransa, Yunanistan, İrlanda, İtalya gibi ülkelerde satışa sunulacak. Exynos 5420 işlemcisinden güç alacak olan diğer model ise, Türkiye, Afganistan, Cezayir, Mısır, Irak, Malezya, Rusya, Nijerya gibi ülkelerde satışa sunulacak.

Yorumlar

Yorumlar
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir