Samsung Galaxy Note 5 Hard Reset Format Atma | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Samsung Galaxy Note 5 Hard Reset Format Atma

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

Samsung Galaxy Note 5, telefonda oluşan sorunlar için ilk yapılacak işlem olan fabrika ayarlarına çevirme ve hard reset atma nasıl yapıldığını bu yazımızda bulabilirsiniz. Eğer aşağıda bulunan adımları yapamazsanız destek hattımızdan yardım alabilirsiniz.

Samsung Galaxy Note 5 Format Atma: Menüden Ayarlar> Yedekle ve Sıfırla> Fabrika Ayarlarına Sıfırla> Cihazı SıfırlaTümünü Sil seçeneği ile Galaxy Note 5 cep telefonunu fabrika ayarlarına döndürebilirsiniz. adımlarını takip ederek cihazınızı sıfırlayabilir, ilk günkü haline döndürebilirsiniz.

Samsung Galaxy Note 5 Hard Reset Atma: Telefon kapalı konumdayken Ses Yükseltme (Açma), Home  (Menü) ve telefonu Açma tuşlarına 10-15 saniye kadar basılı tutunuz. Ekrana Android ya da Samsung logosu geldiğinde tuşlardan elinizi çekiniz.

Samsung Galaxy Note 5 Hard Reset Format Atma,samsung galaxy note 5 hard reset,galaxy note 5 hard reset atmak,note 5 format atma,fabrika ayarlarına döndürme çevirme,note 5 sıfırlama nasıl yapılır

Ekrana gelen seçeneklerden Wipe Data / Factory Reset yazısının üstüne ses tuşları ile gelip bir kez Güç tuşuna basıp çekiniz. Ekrana gelen seçeneklerden Yes‘in üstüne gelip Güç tuşuna basıp çekiniz.

Son adım ilk seçeneklere döndüğünüzde Reboot System Now’u seçip Güç tuşuna basıp çekiniz.

Not: Telefona Hard Reset attığınızda içerisinde bulunan tüm dosyalar silinecek. Sim kart ve hafıza kartından her hangi bir şey silinmeyecek.

Yorumlar

Yorumlar
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir