Samsung Galaxy Note 4 Android 5.0 Polonya Güncellemesi | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Samsung Galaxy Note 4 Android 5.0 Polonya Güncellemesi

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

Samsung Galaxy Note 4 Android 5.0 sürümü Polonya’da güncellemeye açıldı. Yeni Android 5.0.1 güncellemesi ne zaman hangi tarihte diğer ülkelerde başlayacak.Yazılımı Kies yada OTO ile yükleyebilirsiniz.

Samsung, Galaxy Note 4 cep telefonları için Android 5.0 Lollipop sürüm güncellemesini Polonya için yayınladı. Türkiye olmak üzere bir çok ülke için bu ay içerisinde yeni sürümün güncellemeye açılması bekleniyor.

Android 5.0.1 sürümü OTA üzerinden yüklemeye açıldı. Polonya sürümünde Türkçe dil desteği  olduğundan yüklemek isteyenler Kies yazılımını kullanabilirler. Yada ülkemizde yayınlandığında cihaz içerisinden OTO ile yüklemek için bekleyebilirsiniz. Güncelleme ile pil şarj süresinde iyileştirme. TouchWiz hizmeti başarılı bir şekilde çalıştığı ve çok ciddi bir performans etkisinin olduğu açıklanan bilgiler arasında yer almaktadır.

Samsung Galaxy Note 4 Android 5.0 Polonya Güncellemesi,Galaxy Note 4,Android 5.0,Güncellemesi,indir,Ne Zaman Hangi Tarihte Başlayacak.Yeni Android Yazılımı Yükleme

Bir önceki yazımız olan Android cihazlar için destek hattı başlıklı makalemizde Android Destek Hattı, android güncelleme sorunu ve Android Market Sorunu hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar

Reviews

  • Samsung Galaxy Note 4 Android 5.0 Yazılım Güncellemesi10
  • Samsung Galaxy Note 4 Yeni Android Güncellemesi10
  • Samsung Galaxy Note 4 Kies Programı ile Yükleme10
  • Samsung Galaxy Note 4 Android 5.0 Ne Zaman Başlayacak8
  • Samsung Galaxy Note 4 Android 5.0 Polonya için Başladı7
  • 9

    Score

    Samsung Galaxy Note 4 Android 5.0 Polonya Güncellemesi
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir