Samsung Galaxy Note 3 Lite Uygun Fiyatlı Modeli-Note 3 Lite Fiyatı | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Samsung Galaxy Note 3 Lite Uygun Fiyatlı Modeli

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

Samsung Galaxy Note 3 Lite Uygun Fiyatlı Modeli

Samsung, telefonlarda birden fazla versiyonu çıkarması çeşitlilikte sınır tanımadığını gösteriyor. Samsung, Galaxy Note 3 için de farklı ucuz versiyonu çıkaracağını açıklandı.

Samsung Galaxy Note 3 Uygun Fiyatlı Modeli-Galaxy Note 3 Lite Fiyatı

SamMobile’dan gelen açıklamada Samsung kaynaklarından elde ettiği bilgilere göre 24-27 Şubat tarihleri arasında gerçekleşecek Mobil Dünya Kongresi’nde Galaxy Note 3 Lite modelini tanıtacağını açıkladı.

Samsung Galaxy Note 3 Uygun Fiyatlı Modeli,Samsung Galaxy Note 3 Lite Fiyatı Özellikleri,Samsung Galaxy Note 3 Lite SM-N7505 Türkiye Fiyatı,En Ucuz Note 3

Galaxy Note 3 SM-N7505 telefonun hangi ülkelerde satışa sunulacağı henüz bilinmiyor, ancak cihaz ilk aşamada siyah ve beyaz renk seçeneklerine sahip olacak biliniyor.

Gelen bilgilere göre test mahiyetinde 5.5 ve 5.7 inç ekrana sahip iki modelden bahsediliyor. Lite sürümünün daha ucuz olacağından daha ucuz fiyat sergileyecek olması sebebiyle ekran boyutunun 5.5 inç olması bekleniyor.

Galaxy Note 3 Lite’ın teknik özellikleri şuan belli değil ama telefonda LCD ekran kullanılması bekleniyor. Ayrıca telefon S-Pen ve özel dokunmatik panel kullanımınada yer verileceği biliniyor.

Galaxy Note 3 Lite fiyatı ucuz olabilmesi için tahmini özellikleri 8MP çözünürlüklü kamera daha düşük bir işlemcinin de kullanılması olası görünüyor. Kullanılabileceği işlemciler Exynos octa 5410 ve Snapdragon 600.

Yorumlar

Yorumlar
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir