Samsung Galaxy Golden SHV 400 Özellikleri | TEKNOLOJi REHBERi HABERLERi

Samsung Galaxy Golden SHV 400 Özellikleri

Konu ile ilgili 0888 233 7373 Arayarak Yardım Alabilirsiniz

Samsung’un Yeni Cihazı Samsung Galaxy Golden

Son yıllarda tüketicilere sunduğu akıllı telefonlarda tam dokunmatik ya da dokunmatik + QWERTY klavye yapısını benimseyen Samsung, Android işletim sistemi ile kapaklı bir modeli birleştirmek için kolları sıvamış görünüyor. Tabi Samsung’un bu noktada sürprizi ise telefonda çift ekrana yer verecek olmasıdır. Bu sayede hem kapaklı hem de tam dokunmatik telefon deneyimi bir arada sunulacak.

Şu ana dek elde edilen görsellerin prototip aşamasında olduğu ve Samsung’un bu yönde bir çalışma içerisinde olması ihtimali zayıf kalıyordu. Oysa sızdırılan yeni görseller telefonun kısa süre içerisinde raflardaki yerini alacağını gösteriyor.

Galaxy Golden (SHV-E400K) olarak isimlendirilmesi beklenen telefon 1.7GHz frekans hızında çalışan sahip dört çekirdekli Snapdragon 400 işlemci ve 2GB RAM’den güç alacak. Android 4.1.2 Jelly Bean işletim sistemi ile çalışacak Galaxy Golden modelinde 3.67-inç boyutunda 800 x 480p çözünürlüklü Super AMOLED ekran yer alacak. (Her iki ekran için aynı boyut beklentisi var)

Konu için Teknoloji Hattı 0888 233 7373 Arayarak Yardım Alabilirsiniz

Birçok LTE bandı destekleyeceği bildirilen telefonda çözünürlük değerleri henüz netleşmeyen çift kamera yer alacak. NFC, FM radyo ve 1.820mAh kapasiteli pil telefonda yer bulması beklenen diğer detaylar.

Galaxy Golden adlı modelin önümüzdeki haftalarda Güney Kore ve Çin’de satışa sunulması bekleniyor. Telefonun yılsonuna kadar diğer pazarlarda da tüketicilere sunulması bekleniyor.

Samsung Destek: samsung galaxy golden shv-e400k özellikleri,,,samsung galaxy golden vodafone internet ayarları,samsung galaxy golden android internet ayarları,samsung galaxy golden wifi bağlantı sorunu,samsung galaxy golden whatsapp kurulumu,samsung galaxy golden whatsapp kur,samsung galaxy golden whatsapp kurulum hatası,samsung galaxy golden hotspot ayarları,samsung galaxy golden kapaklı ve çift ekranlı telefon çıktı

Etiketler: , , , ,Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir