Samsung Galaxy Alpha Metal Telefon Fiyatı Özellikleri | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Samsung Galaxy Alpha Metal Telefon Fiyatı Özellikleri

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

GALAXY ALPHA METAL AKILLI CEP TELEFONU SATIŞ FiYATI VE TEKNiK DETAYLARI

Samsung Galaxy Alpha metal kasası ve ince tasarımı ile harika bir cep telefonu. Galaxy Alpha fiyatı ve özellikleri ile’de dikkat çeken bir cihaz.Galaxy Alpha Türkiye’de en uygun ucuz fiyatı nereden alırım diyenler için internette güvenilir siteleri ziyaret ederek kıyaslamanız önerilir.

Samsung Galaxy Alpha Türkiye satış fiyatı 1699 – 1840 TL arasında iyi araştırmadan almamanızı öneririm.

Metal çerçevesi ve Super AMOLED ekran çektiğiniz resimler o kadar net ve kaliteli olacak ki dijital kameranın çektiği fotoğraftan ayırt edemeyeceksiniz. Galaxy Alpha bir dijital kamera ile aynı seviyede gelişmiş özelliklere sahiptir.

Parlak ekran ve daha hızlı performans sonucu malum güç tüketimi daha fazla oluyor yani şarj kısa sürede bitiyor ama Galaxy Alpha, pilin bitmesinden endişe etmeden telefonunuzun tüm özelliklerini sonuna kadar kullanmanızı sağlayarak güç tasarruf çözümleri geliştiriyor. Galaxy Alpha, Samsung Galaxy S5’te de bulunan Güç Tasarrufu Modu ile pil seviyesi azaldığında yalnızca en gerekli uygulamaları kullanarak daha uzun süre telefonunuzu kullanabilmenizi sağlıyor.

Alpha’da bulunan Parmak İzi Tarayıcı ile siz istemedikçe kimse hesaplarınıza ulaşamıyor ama siz kolaylıkla erişim sağlıyorsunuz. Kullanıcı adı ve parola hafızanız kötü mü? Sorun değil. Parola korumalı sitelerde oturum açmak için parmak izinizi kullanabilirsiniz. Kişisel dosyalarınızı ise Özel Mod’da parmak izinizi kullanarak kolayca saklayabiliyorsunuz.

Galaxy Alpha, Kalp Hızı Ölçer ile kalp atış hızınızı düzenli olarak kontrol ediyor. Kişisel egzersiz koçu görevini üstlenen S Health uygulaması ise egzersizlerinizi takip etmenizi sağlıyor

Parmak İzi Tarayıcı ile siz istemedikçe kimse hesaplarınıza ulaşamıyor ama siz kolaylıkla erişim sağlıyorsunuz. Kullanıcı adı ve parola hafızanız kötü mü? Sorun değil. Parola korumalı sitelerde oturum açmak için parmak izinizi kullanabilirsiniz. Kişisel dosyalarınızı ise Özel Mod’da parmak izinizi kullanarak kolayca saklayabiliyorsunuz. Böylece izinsiz kişiler size ait içerikleri görüntüleyemiyor.

metal çerçevesi ile dikkat çeken Alpha, sade ve şık görünümünün yanı sıra inceliğiyle de fark yaratıyor. Etkileyici fotoğraflar çekmenizi sağlayan Seçilebilir Odak gibi gelişmiş kamera özelliklerine sahip olan Alpha, Güç Tasarrufu Modu ile de temel özellikler dışındaki tüm fonksiyonları kapatarak güç tüketimini en aza indiriyor. Parmak İzi Tarayıcı özelliği ile bilgilerinizin güvenliğini sağlayan Galaxy Alpha’da keşfedilecek çok şey var.

Samsung Galaxy Alpha Metal Teknik Özellikleri ve Türkiye Fiyatı

Yorumlar

Yorumlar

Reviews

 • Samsung Galaxy Alpha Detayları Burada9
 • Samsung Galaxy Alpha Türkiye'de Satışa Çıktı10
 • Samsung Galaxy Alpha Mükemmel Kamera Özelliği 10
 • Samsung Galaxy Alpha Ne Kadar8
 • Samsung Galaxy Alpha Ekran Boyutu Ram ve İşlemci Bilgileri9
 • 9.2

  Score

  Samsung Galaxy Alpha Metal Teknik Özellikleri ve Türkiye Fiyatı
2 thoughts on “Samsung Galaxy Alpha Metal Telefon Fiyatı Özellikleri

 1. çalışma izni

  Güzel bir telefona benziyor ben galaxi s3 kullanıyordum ama artık eskidiğini düşündüğüm için s5 aldım memnunum ama farklı modellerede ilgi duyuyorum.

  View Comment
  Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir