Samsung ChatON Nedir Nasıl Kullanılır SMS VE MMS Özelliği | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Samsung ChatON Nedir Nasıl Kullanılır SMS VE MMS Özelliği

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

Samsung ChatON Nedir Nasıl Kullanılır SMS VE MMS Özelliği

ChatON, cihaz platformundan bağımsız olarak arkadaşlarınızla daha iyi ilişki kurmanızı sağlayan akıllı bir mesajlaşma uygulamasıdır.

Telefon numarasını esas alan kayıt sistemi ile, arkadaşlarınızı ayrı ayrı kaydetmeksizin kolaylıkla kişi listenizi oluşturmanıza imkan sağlar.

Samsung ChatON Nedir Nasıl Kullanılır SMS VE MMS Özelliği,Samsung ChatON İndir,ChatON Kur Yükle Güncelle,Samsung ChatON Nasıl Kurulur,ChatON SMS MMS Ayarı

Kendi multimedya havuzunuzu oluşturun!

Samsung ChatON, Multimedya Kutusu özelliği sayesinde her bir chat odasında paylaşılan görsel, video ve diğer multimedya içeriklerini tek bir alandan görüntüleyebilir, yorum yapabilir ve sosyal ağlarda paylaşabilirsiniz. Multimedya Kutusu size, sosyal grubunuzu büyütme, mobil cihazınızla anında ve esnek şekilde sosyalleşme imkanı sunar.

Artık hislerinizi, yazılardan çok daha fazlasıyla gösterebilirsiniz!

ChatON, iletişimlerinizi daha eğlenceli ve canlı kılmak için Animesajlar ve Anisimgeler sunar.

Multimedya Paylaşımı ile size özel paylaşımlar oluşturun.

ChatON Multimedya Paylaşımı, yani ChatON Dosya Paylaşım özelliği sayesinde arkadaşlarınızla mesajlaşmanın dışında; resim, video, müzik, ses kaydı ve haritadaki konumunuzu gönderebilir, gönderdiğiniz fotoğrafları, kendi çizimlerinizle zenginleştirebilir

Grup Sohbeti sayesinde arkadaşlarınızla sohbet etmenin keyfini çıkarın!

ChatON’un çoklu ekran desteğiyle, aynı anda beş farklı arkadaşınızla sohbet imkanını yakalayabilir, arkadaşlarınızı Facebook ve Twitter’ın da aralarında bulunduğu farklı platformlardan ChatON ortamına sohbete çağırma ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Grup Sohbeti özelliği sayesinde, konuşma pencerenize diğer arkadaşlarınızı davet edip toplu görüşme yapma ayrıcalığını ChatON ile deneyimleyebilirsiniz.

ChatON’u tüm mobil cihazlarda deneyimleyin.

ChatON, farklı platformlarda çok daha fazla mobil cihazı destekler.ChatON ile Bada OS, iOS, Android, BlackBerry OS, Windows Phone ve PC web platformları ile daha fazla arkadaşınızla sohbet etme ayrıcalığını yakalayabilirsiniz!

Anlık mesajlaşmanın ötesine geçin!

ChatON’un iletişim sıralaması özelliği ile arkadaşlarınızla hangi sıklıkta görüştüğünüzü görebilir ve arkadaşlarının profil sayfalarına mesaj bırakabilirsiniz. Arkadaşlarınız ve ailenizle, cihaz platformunuz ne olursa olsun anında metin, görüntü, el yazısıyla alınmış notları paylaşmanızın en kolay yolu: ChatON.

Samsung ChatON İndrime Adresleri: Samsung Apps  Google Play  Apple Store

Samsung, mobil mesajlaşma hizmeti olan ChatOn’un Android versiyonu için güncelleme yayınladı. Güncelleme ile uygulama SMS ve MMS özelliği eklendi.

Yorumlar

Yorumlar
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir