Samsung Avea İnternet Ayarları - Avea Ayarları-Samsung | HABERLERi

Samsung Avea İnternet Ayarları – Avea Ayarları

Konu ile ilgili 0888 233 7373 Arayarak Yardım Alabilirsiniz

Avea Cep Telefonu Otomatik İnternet ayarları

İster otomatik avea internet ayarları ister avea manuel internet ayarlarını uygulayabilirsiniz ama şu bilgiyi ekleyeyim bazı telefonlarda olmaya bilir çin malı cep telefonlarında iphone ve android gibi Telefonunuzun desteklediği ayarları tek seferde alabilmek için telefonunuzdan *999# tuşlayabilir veya AYAR yazarak 9999‘a kısa mesaj ile gönderebilirsiniz. *999# tuşlandığınızda

telefonunuzun marka ve modeli sistemde tanımlı ise marka ve model bilgisi telefon ekranında görüntülenir ve ayarlar “Servis Ayar” başlığı ile telefonunuza gönderilir. Telefonunuz sistemde tanımlı değil ise manuel ayar kodları SMS ile telefonunuza gönderilir. Servisten alınan bütün ayarlar ücretsizdir.Servis ayarlarını alabilmek için GPRSWAP AYAR, MMS AYAR, BASKONUS AYAR veya INTERNET AYAR yazarak 5555‘a kısa mesaj ile gönderilmesi yeterlidir. Servisten alınan her ayar ücretsizdir. Ayarlarınızı kaydederken esnasında pin kodu sorulması durumunda 500 ya da 5000 olarak PIN kodu girişinizi yapabilirsiniz. Ayarlarınızı, Avea İletişim Merkezlerine talebinizi ilettikten sonra sistem üzerinden size gönderilen SMS’i onaylarak da alabilirsiniz ve cihazınıza yükleyebilirsiniz.

Avea Cep Telefonu Manuel internet ayarları

Avea wap ayarları

Avea İnternet carrier=”Avea internet
mcc=”286″
mnc=”04″ veya “03”
apn=”internet”
user=””
server=””
password=””
mmsc=””
type=”default”

Avea MMS ayarları

Avea MMS carrier=”Avea-MMS”
mcc=”286″
mnc=”04″ veya “03”
apn=”mms”
user=”mms”
server=”http://wap.avea.com.tr”
password=”mms”
proxy=”213.161.151.201″
port=”8080″
mmsproxy=”213.161.151.201″
mmsport=”8080″
mmsc=”http://mms.avea.com.tr/servlets/mms”
type=”mms”

Telefon ayarlarının cep telefonunuza SMS ile gönderilmesi için tıklayın

Telefonunuza e-posta ayarlarının yapılması için tıklayın

Avea İnternet Ayarları / Avea Wap İnternet Ayarları

Samsung Avea İnternet Ayarları - Avea Ayarları,Samsung İnternet,Avea Samsung İnternet Ayarları Nasıl Yapılır,Samsung Cep Telefonu İnternet Paketi AyarlarıSamsung Avea İnternet Ayarları - Avea Ayarları,Samsung İnternet,Avea Samsung İnternet Ayarları Nasıl Yapılır,Samsung Cep Telefonu İnternet Paketi AyarlarıSamsung Avea İnternet Ayarları - Avea Ayarları,Samsung İnternet,Avea Samsung İnternet Ayarları Nasıl Yapılır,Samsung Cep Telefonu İnternet Paketi Ayarları

Bir önceki yazımız olan Vodafone İnternet Ayarları – Vodafone Wap Ayarları başlıklı makalemizde AndroidVodafone İnternet Ayarları, İphone Vodafone İnternet Ayarları ve vodafone İnternet Ayarları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Avea Jet Modem Bağlantı Sorunu başlıklı makalemizde 3G Modem Kurulumu, ave jet modem kurulumu ve avea 3g kurulumu hakkında bilgiler verilmektedir.

Konu için Teknoloji Hattı 0888 233 7373 Arayarak Yardım Alabilirsiniz