Samsung Android Eski Sürümü Geri Yükleme | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Samsung Android Eski Sürümü Geri Yükleme

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

Samsung Android Eski Sürümü Geri Yükleme

Samsung yada Android işletim sistemi kullanılan her hangi bir telefon için odin ile güncelleme adımları aktarılmaktadır.

Cihazınızın usb sürücüleri tanıdığından emin olunuz tanımadı ise internet’ den sürücüleri indirebilirsiniz . Bunun dışında Samsung cihazın geliştirici seçenekleri bölümünden Usb Hata Ayıklama modunun açık olduğundan da emin olmalısınız.

Bu aşamada ihtiyacınız olan cihazınız için gereken firmware, yani üretici yazılımı. İlgili üretici yazılımı, Galaxy S3’ün model numarasını girerek, SamMobile üretici yazılım bölümünden indirebilirsiniz.  Odin ile güncelleme resimli anlatım için tıklayınız.

” Samsung Android Eski Sürümü Geri Yükleme “

Samsung Android Eski Sürümü Geri Yükleme,Samsung S3 Android 4.2.2 Güncelleme Geri Yükleme,Samsung Android 4.2 Güncelleme Nasıl Yapılır,Samsung Android 4.3 Güncelleme Nasıl Yapılır,Samsung Galaxy Android Önceki Sürümü Geri Yükleme,Samsung Android Orjinal Sürüme Geri Dönme,Samsung Galaxy Android Orjinal Sürümü Tekrar Yükleme Güncelleme Yükseltme

  • Güncelleme için gerekli Android sürümü indirdikten sonra indirilen sıkıştırılmış dosyayı (zip yada winrar) bilgisayara açınız.(masaüstüne)
  • Samsung Galaxy S3 yada hangi model ise cihazı kapattıktan sonra, ses kısma+ cihazı açma kapama ve menü butonlarına aynı anda basarak cihazı kurulum modunda açıyoruz.
  • Odin programını çalıştırıp telefonunuzu usb kablosuyla bilgisayara bağlayınız. Odin programı telefonunuzu tanıyana kadar bekleyiniz, Odin üzerinde mavi bir kutu belirecektir.
  • Odin’in Files>Dosyalar bölümünde, indirdiğiniz üretici yazılımının içindeki tar.md5 dosyalarını bulun. Açmış olduğunuz zip dosyasının içinde sadece bir adet böyle dosya varsa program algılayacaktır. Birden fazla dosya isterse bunları Odin’deki ilgili kutucuklara yerleştirmeniz gerekiyor.
  • Repartition yeniden bölme kutucuğu işaretli olmaması gerekiyor emin olun.
  • Başlat’a basıp bekleyiniz. İşlem bittiğinde, cihaz yeniden başlar.

Samsung Android Eski Sürümü Geri Yükleme

Bir önceki yazımız olan Android cihazlar için destek hattı başlıklı makalemizde Android Destek Hattı, android güncelleme sorunu ve Android Market Sorunu hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir