Rogue Killer Zararlı Yazılım Temizleme | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Rogue Killer Zararlı Yazılım Temizleme

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

RogueKiller Sahte virüs programları için özellikler tavsiye edilen bir yazılım

RogueKiller yarayan küçük bir apphaydut süreçleri yok sahte antivirüs uygulamaları veya yararsız optimize olsun. Taşınabilir ve with32 uyumlu ve Windows 64 bit sürümleri.Ilk RogueKiller çalıştırdığınızda, bilgisayarınızda gizli olabilir hizmetler ve süreçler için arayacaktır.

Bu hızlı bir şekilde tarar ve irade hızla karantina şüpheli bir şey.

Tarama tamamlandığında, RogueKiller dosyaları silecektir. RogueKiller tarafından yakalandı her şeyin, aslında zararlı yapmak, ama bu uygulaması tarafından oluşturulan metin raporları bakmak en iyisidir. Bizim testlerde, RogueKiller kötü niyetli olanlar için zararsız programları alarak, çok agresif oldu.Genel olarak, sistem süreçleri ve güvenli bir programı kullanmak için Windows iç işleyişini çok rahat olmalıdır.

Programın diğer özellikleri RogueKiller izin sahte antivirüs araçları nedeniyle hasar geri gibi ana dosyalar, vekiller, DNS ve kısayolları tamir gibi. Hatta büyük olasılıkla bulaştı neden Roguekiller geliştirici görüşler okumak mümkün olacak.

Bir önceki yazımız olan Sürücü İndirme Programı başlıklı makalemizde 2016, anakart ve bellek hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir