Pro Evolution Soccer PES 2016 Demo Ücretsiz indir | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Pro Evolution Soccer PES 2016 Demo Ücretsiz indir

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

Konami tarafından geliştirilen PES oyunu Pro Evolution Soccer 2016, PS4 demo sürümünü resmi sitesinde indirmeye açtı. Bilgisayar PC sürümü 16 Eylül’de yayınlanacak. Android ve iPhone iOS sürümleri için ilerleyen zamanlarda yapılması beklenmektedir.

PES 2016 demo sürümde Juventus, FC Bayern Munich, Corinthians, A.S. Roma, Palmeiras ve ülke bazında Brezilya ve Fransa takımları bulunuyor.

Şuan için PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One ve Xbox 360 için oynanabilir demo sürümü yayınlandı. Oyun demo sürümü 3.8 GB yer kaplamaktadır.

Yeni Pes’ de oyun tutkunlarına, top sürme ve hava topları mücadelelerinde rekabet ettiğinizde gelişmiş çarpışma sisteminde bulunan yeni hassas bire bir kontrol deneyimi yaşatacaktır. Takımda yer alan oyuncuları elle yönlendirmek yerine boşluğa akıllı biçimde paslar atmalarını sağlayabileceksiniz. Oyunda yeni yapay zeka sayesinde gerçekte oyun keyfine şimdi varacaksınız.

Satın alma oyun opsiyonu: 1 – 4 Oyuncu, Ağ Oyuncuları 2 – 22, minimum 23 GB alana ihtiyaç var, Uzaktan Oynama Destekliği, HDTV ekran çözünürlüğü desteği 720p, 1080i, 1080p olması gerekiyor.

Pro Evolution Soccer PES 2016 oyununun tam sürümü 16 Eylül tarihinde tüm platformlar için yayınlanması bekleniyor.

PlayStation 4 için PES 2016’nın demo sürümü indirmek için buradan

Pro Evolution Soccer PES 2016 Demo Ücretsiz indir,PES 2016 Demo indir,PES 16 Demo Ücretsiz Sürüm,PES 2016 Hangi Cihazlar için,PES 2016 Bilgisayar PC Ne Zaman

Yorumlar

Yorumlar
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir