Portalsepeti.com Nasıl kaldırılır | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Portalsepeti.com Nasıl kaldırılır

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

İnternet Sayfası Açtığımda Portalsepeti.com Sitesine Yönleniyorum Virüsü Temizleme ve Nasıl Kaldırılır

Portal sepeti bilgisayarınıza bulaşan yönlendirme virüsüdür. Bu virüs bilgisayarınıza zarar vermek için çıkarılmamış. Bu tarz virüslerin yapılış amacı sizi anlaşma yaptıkları sitelere yönlendirmek.

Google Chrome için  “Portalsepeti.com”  Kaldırma:

Portalsepeti.com nasıl kaldırılır, Portalsepeti.com nasıl kaldırılır, Portalsepeti.com bilgisayardan nasıl kaldırılmıyor, Portalsepeti.com bilgisayardan chrome internet explorer kaldırma silme google yapma

Masaüstünüzde bulunan Google Chrome kısayoluna sağ tıklayarak özellikler / kısayol sekmesi / hedef bölümündeki adresi değiştiriniz.

AppDataLocalGoogleChromeApplicationchrome.exe http:// portalsepeti.com” şeklinde bir dosya konumuyla karşılaşacaksınız.

portalsepeti.com kaldırma açılış sayfam değişmiyor, portalsepeti.com kaldırma, portalsepeti.com silme, portalsepeti.com bilgisayarımdan kaldırma, internet sayfamdan portalsepeti.com kaldırma, portalsepeti.com nedir, portalsepeti.com nasıl kaldırılır, portalsepeti.com nasıl silinir, portalsepeti.com kaldırılmıyor, portalsepeti.com silemiyorum

Gerekli değişiklikleri yaptıktan sonra uygula butonuna tıklayarak özellikler sayfasını kapatabiliriz.  portalsepeti.com başarıyla kaldırdınız. Eset online virüs yazılımını kullanmanız önerilir.

Bir önceki yazımız olan Delta-Search.Com Bilgisayardan Nasıl Kaldırılır başlıklı makalemizde Com Bilgisayardan Nas, Delta-Search.Com Bilgisayardan Nasıl Kaldırılır ve Delta-search.com çıkıyor bilgisayarımdan Delta-search.com nasıl kaldırırım hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir