Portalsepeti.com Kaldırma Search Portal Sepeti Virüsü Temizleme | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Portalsepeti.com Kaldırma Search Portal Sepeti Virüsü Temizleme

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

Bilgisayarınızda Yer Alan Tarayıcı Virüsü portalsepeti.com’u Kaldırma ve Portal Sepeti Temizleme

Chrome yada Internet Explorer internet sayfası açtığınızda search.portalsepeti.com çıkıyorsa ve açılış sayfasını değiştiremiyorsanız ve portal sepeti virüsünü temizlemek istiyorsanız aşağıdaki adımların bazılarını yada tüm adımları deneyebilirsiniz.

Portalsepeti açılış sayfasını değiştirememe nedenini bilgisayara bulaşan virüs kayıt defterine yerleşmesi yada toolbar bilgisayara yüklenmesi kaynaklı.

İnternette dolaşırken girdiğiniz güvenli olmayan bir site sizi tıklamaya teşvik etmesi sonucu yada oyun program gibi her hangi bir şeyi indirmeye çalıştığınızda yada yüklemeye çalıştığınızda reklam yönlendirme kutucukları işaretli olduğundan bilgisayarınıza yüklemek istediğiniz şeyle beraber yüklenmiş oluyor.

Denetim masası program ekle kaldır (program ve özellikleri) bölümünden bilmediğiniz donanım hariç herşeyi kaldırınız.

Portal Sepeti Virüsünü Bilgisayardan Kaldırma Adımları

İnternet üzerinden online Eset virüs programı ile temizleme Malwarebytes virüs programı ile temizleme 

Portal Sepeti Sistem Geri Yükleme ile Kaldırma

Sistem Geri Yükleme: Başlat>Tüm Programlar>Donatılar>Sistem Araçları>Sistem Geri Yükleme ilk çıkan seçenekten devam ediyorsunuz ileri çıkan tarihlerden sorunsuz geçmiş bir tarih seçip ileri son.

Portalsepeti.com Kaldırma Portal Sepeti Virüsü Temizleme,Portal Sepeti Kaldırma,Lightning Newtab,Value Apps,Plus HD-9.4,Nedir,Temizleme,Değiştiremiyorum,Sil

Portalsepeti.com Kaldırma Portal Sepeti Virüsü Temizleme

Search Portal Sepeti Virüsünü Alternatif Temizleme

1- İlk adım başlat>denetim masası> sistem geri yükleme yada sistem ve programlar’dan kurulu programlarda toolbar adı geçenleri kaldırmanız ve yukarıda adı geçenler varsa onları’ da kaldırınız. Bunların dışında sistem yazılımları dışında bilmediğiniz programları’ da kaldırınız. Sorun devam ediyorsa 2′ye geçiniz.

2- Hangi tarayıcıyı kullanıyorsanız kaldırıp tekrar kurunuz .

3- Malwarebytes programını indirip derinlemesine tarama yaptırıp temizleyiniz.

4- Eset online virüs tarama yazılımını denemenizi öneririm. Google arama bölümüne eset online virüs taraması yazıp sonuçlarda çıkan ilk siteye giriş yapıp programı indirip taramayı başlatınız.

4- Son adım sistem geri yükleme

Portalsepeti.com Kaldırma Search Portal Sepeti Virüsü Temizleme,Portal Sepeti Kaldırma,Value Apps,search.portalsepeti.com,Temizleme,Değiştiremiyorum,Silme

Search.portalsepeti.com Kaldırma Temizleme

Bir önceki yazımız olan Lollipop 22find Yac Toolbar Virüsü Kaldırma başlıklı makalemizde Bilgisayar Onar, Komut Sistemi ve Lollipop Desk365 Checkrun 22find hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar
3 thoughts on “Portalsepeti.com Kaldırma Search Portal Sepeti Virüsü Temizleme

  1. demonofhell

    arkadaşlar C:kullanıcılar( kullanıcı adınız)appDataroamingportalsepeti klasörunun içinde uninstall programı var buradan da kaldırılabiliyor.

    View Comment
    Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir