Pokemon GO seviye atlama leveller | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Pokemon GO seviye atlama leveller

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

Pokemon GO itemler Pokemon GO levellar. Pokemon GO yardım destek hattı Pokemon GO müşteri hizmetleri telefon numarası var mı? Pokemon GO itemler leveller. Pokemon GO indir yükle 2016. Pokemon GO seviye atlama leveller listesi. Pokemon GO nasıl indirilir nasıl yüklenir? Samsung Galaxy ve iPhone

Dünyanın en popüler oyunlar arasında hızlıca yerini alan Pokemon GO, Türkiye dahil tüm ülkelerde ilk çıktığı hafta ile en çok oynanan oyunlar içerisinde. Apple yaptığı açıklama da ilk hafta App Store’ de en çok indirilen oyun olduğu açıklandı.

Pokemon GO oyunda güçlü olmak için seviye atlamak gerekir. Seviye atlamaları oyunda güçlenmenizi sağlar. Oyunda ilerledikçe itemlerle ücretsiz sahip oluyorsunuz.

Pokemon GO itemler nedir? Oyundaki yardımcı araçlar ve malzemelere denir. İtemler, pokemonları bulmak ve yakalamak için kolaylaştırma yöntemidir. Pokemon Go Ball pokemon go topları elde edilip pokemonları yakalayabilme ve levellarını yükseltebilirsiniz.

Yakaladığınız basit Pokemonlar profesöre gönderilerek güçlü Pokemon Candy elde edebilir ve Pokemon’ a tekrar level atlatılabilir.  Pokemon GO oyununu indirmek için Pokemon GO indirme adresi Android iPhone haberini inceleyebilirsiniz.

Pokemon GO seviye atlama leveller listesi

 

Pokemon GO seviye atlama leveller

Bir önceki yazımız olan Android cihazlar için destek hattı başlıklı makalemizde Android Destek Hattı, android güncelleme sorunu ve Android Market Sorunu hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar
One thought on “Pokemon GO seviye atlama leveller

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir