PirateBrowser 2 Yasaklı Sitelere Giriş Savaşı-Sitelere Giriş | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

PirateBrowser 2 Yasaklı Sitelere Giriş Savaşı

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

PirateBrowser Tarayıcısının Savaşı

Kısıtlı sitelere giriş sağlayan PirateBrowser tarayıcı, çıktıktan iki ay sonra önemli bir başarıya ulaştı: Tarayıcı ortalama 1 milyondan fazla kere indirilmiş bulunuyor.

PirateBrowser 2 Yasaklı Sitelere Giriş Savaşı,Yasaklı Siteleri Açma,PirateBrowser 2 Nedir,PirateBrowser 2 Nasıl Kullanılır,Yasaklı Siteleri Açan Tarayıcı Program İndir,Kısıtlı Sitelere Giriş Programı,Programsız Yasak Siteler Nasıl Açılır

Tahminen PirateBrowser kullanıcılarının çoğunluğu, onu dosya paylaşımı hizmetlerinden faydalanmak için kullanıyor. Pirate Bay’e göre siteye gelen tüm ziyaretçilerin yüzde 0.5’i PirateBrowser’ı kullanıyorlar. Bunun nedeni, bazı ülkelerde Pirate Bay’in engellenmiş olması ve siteye sadece çeşitli gizlilik araçlarıyla girilebilmesi.

PirateBrowser, Firefox 23’ü temel alıyor ve TOR istemcisi Vidalia ve FoxyProxy yardımıyla güvenlik engellerini aşmanızı sağlıyor. Ancak PirateBrowser’ın internette izinizi tamamen gizlemediğini söyleyelim. Pirate Bay’in açıklamasına göre PirateBrowser, sansürlü ve engelli sayfalara erişmenizi sağlayacak basit bir web tarayıcısı. Tarayıcı, şu an sadece Windows ve Mac’te çalışıyor; Linux sürümü ise yolda.

Pirate Bay, yaptığı açıklamada PirateBrowser‘ın internet sansürüne karşı açtıkları savaşta bu ilk adım olduğunu aktardı. Kaynak: Chip – Google

Yorumlar

Yorumlar
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir