Paypal Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Paypal Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

PayPal hesabımı Türkiye’ de kullanabilir miyim? Türkiye hariç başka bir ülke PayPal hesabı açabilir miyim? PayPal’ ın Türkiye müşteri hizmetlerine nasıl ulaşabilirim? PayPal’ dan paramı nasıl alabilirim çekebilirim? Birisi PayPal hesabıma para gönderirse ne olur? PayPal nakit kartımda param varsa çekebilir miyim kullanabilir miyim? 

PayPal’ın BDDK lisans başvurusu kabul edilmediğinden dolayı PayPal Türkiye’ deki hizmetlerini durdurmak zorunda kaldı. PayPal resmi sitesinde yer verilen basın bildirisinde artık Türkiye’ de hizmetlerinin olmayacağını ama yine başvurularının devam edeceğini aktarıldı. Önemli bilgi olarak’ ta Türkiye kullanıcıları PayPal ile iletişime geçmek istediklerinde yoğunluk nedeniyel ulaşamayabilecelerini yada çok fazla hatta kalabileceklerine de yer verildi. Aşağıda PayPal ile iletişime geçilebilecek tüm bilgiler yer almaktadır.

PayPal Türkiye müşteri hizmetleri telefon numarası: 4447701 genel PayPal müşteri hizmetleri çağrı merkezi numarası +353 1 4369128 (uluslararası arama ücreti yansır) ve paypal.com/selfhelp/ home sitesinde ve destek@paypal.com mail adresinden PayPal’ dan yardım alabilirsiniz. PayPal hesaptan para çekme aktarma nasıl yapılır?

Paypal Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Paypal Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Yorumlar

Yorumlar
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir