Pandora Service TV Virüsü Nedir Temizleme-Pandora Bilgisayar Kaldırma | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Pandora Service TV Virüsü Nedir Temizleme

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

Pandora Service TV Virüsü Nedir Temizleme

Pandora Service TV virüsü hem internet tarayıcınıza yerleşiyor hem bilgisayarınıza tv programı olarak yer alıyor genel olarak internet açılış sayfanızı ve bazı reklamların çıkmasına neden oluyor.

Pandora Service TV Virüsü Nedir Temizleme,Pandora Bilgisayar Kaldırma,Pandora Programı,Pandora Service.exe Temizleme Silme Nasıl Yapılır,Pandora Service TV

Pandora Service TV Virüsü Bilgisayardan Kaldırma

Başlat menüsü>Denetim masası> program ve özellikleri (program ekle kaldır) çıkan sayfada bilgisayarınıza yüklü programları göreceksiniz bu bölümde “ Pandora Service TV ” yı sağ tıklayıp kaldırabilirsiniz.

Pandora Nedir ? Pandora TV, kullanıcı tarafından oluşturulan içerik barındıran bir video paylaşım sitesidir. Pandora TV kullanıcı gönderilen video klipleri için reklam eklemek ve yüklemek için kullanıcı için sınırsız depolama alanı sağlamak için tasarlanmış bir video paylaşım sitesidir.

Pandora Service TV zararlı programı aşağıdaki virüs programları tarafından virüs olarak algılamıştır.

  • Comodo Internet Security = Heur.Corrupt.PE
  • Trend Micro HouseCall = TROJ_GEN.RCEH2GB
  • F-Prot = W32/Damaged_File.gen! Eldorado
  • SUPERAntiSpyware = Trojan.Agent / Gen-Autorun [Swisyn]
  • McAfee Ağ Geçidi Anti-Malwar = Heuristic.BehavesLike.Win32.

 

Tarayıcınızın geçmişini ve eklentiler bölümünü’de temizleyip ayarlardan açılış sayfasını Google yapabilirsiniz. ( Chrome> Ayarlar> Geçmiş )

Pandora’yı  kaldırdıktan sonra ” Malwarebytes ” virüs programını kurup derinlemesine taramayı seçip Pandora Service TV uzantılarını temizleyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Lollipop 22find Yac Toolbar Virüsü Kaldırma başlıklı makalemizde Bilgisayar Onar, Komut Sistemi ve Lollipop Desk365 Checkrun 22find hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir