Opera Max İndir Max Tarayıcı Özellikleri-Opera Max Nedir Nasıl Kurulur | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Opera Max İndir Max Tarayıcı Özellikleri

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

Opera Max İndir Max Tarayıcı Özellikleri 

Opera Max, Operanın tasarladığı teknoloji ile mobil cihazlarda çok hızlı bir şekilde dolaşım yapılabilecek. Opera Max mobil tarayıcının beta sürümünü dağıtıma çıktı. Opera Max, aynı zamanda her türlü internet erişimi sıkıştırıp, hızlı bağlantı ve ekonomik veri kullanımını sağlayacak.

Opera Max İndir Max Tarayıcı Özellikleri,Android Opera Max İndir Yükle Kurulumu,iPhone Opera Max İndir Yükleme Kurulumu,Opera Max Nedir Nasıl kurulur,Max
Opera Max, Android için hazırlanan beta sürümü, şu anda Opera’nın sitesinden indirilebiliyor yalnız beta sürümü şimdilik sadece ABD kullanıcıları kullanabiliyor. Opera,Opera Max tekniği kullanabilmek için telefona özel bir VPN açarak tüm veriler bu özel ağ üzerinden geçerek telefona ulaşıyor. Bu yöntem ayriyeten geçen veri trafiğinin takibini zorlaştırarak veri güvenliğini’ de sağlamış oluyor.

Google Plus Topluluğuİndir beta ve sonra app indir Play Store.

Bir önceki yazımız olan Android Gmail Senkronizasyon Ayarları başlıklı makalemizde Android Gmail Çıkış Yapma, Android Gmail Hesabı Açma ve Android Gmail Hesabı Ekleme hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir