Mortal Kombat X Android Telefon Tablet için APK indir | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Mortal Kombat X Android Telefon Tablet için APK indir

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

Mortal Kombat X Android telefon ve tablet sürümü çıktı. Mortal Kombat X oyunu APK indirmek ve yüklemek için Play Store mağazasını ziyaret edebilirsiniz.

Mortal Kombat savaşçılardan oluşan elit bir ekip kurma ve dünyanın en büyük dövüş turnuvasına kendinizi kanıtlamak ister misin? Mortal Kombat X oyunu indirme adresi buradan

Mortal Kombat oyunu savaşçıları kendi takımınızı oluşturun ve deneyim, yeni özel saldırılar ve güçlü eserler kazanmak için savaşa onlarla yola çıkın.

Akrep, Johnny Cage, Sub-Zero, Sonya, Kitana, Ermac, ve diğerleri gibi Mortal Kombat gazileri toplayın. Bu tür böcek gibi D’Vorah, ateşli Cassie Cage, kana susamış Kotal Han ve gizemli Kung Jin olarak Mortal Kombat için yeni eklemeler keşfedin.

Mortal Kombat X üst hamle içinde bu doğru cesareti size yumruk, çarpıcı grafikler ile, mobil markasını Ölümler ve X-ışınları getiriyor.

Faction Wars, oyuncular diğer oyuncu ekipleri meşgul bir online rekabetçi modunda diğer oyuncularla yarışın. Haftalık ödüller kazanmak için kendi hizip en afiş kadar sıralayın.

Oyun ve Klassic Kitana ve Adaletsizlik Scorpion gibi ultra nadir karakterler de dahil olmak üzere Mortal Kombat X konsol sürümü için özel ödüller ile geldi.

Mortal Kombat X yüksek kaliteli görseller sunuyor. Performans 1GB RAM daha az olan cihazlarda optimize edilmemiştir. Boş alan 1,5 GB en az cihazınızda gereklidir. İçerik yaşları 17 ve üstü için genellikle uygundur. Yoğun şiddet, kan ve kan içermektedir.

Mortal Kombat X Android Telefon Tablet için APK indir,Mortal Kombat X indir,Mortal Kombat X Android Tam Sürümü Yükleme,Android Cep Telefonu Kurulumu indir

Bir önceki yazımız olan Android cihazlar için destek hattı başlıklı makalemizde Android Destek Hattı, android güncelleme sorunu ve Android Market Sorunu hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar

Reviews

  • Mortal Kombat X Android Telefon Tablet10
  • Android Telefona Mortal Kombat X Yükleme10
  • Mortal Kombat X Oyunu Android Telefonda10
  • Mortal Kombat X Oyunu Tablette APK8
  • 0
  • 7.6

    Score

    Mortal Kombat X Android Telefon Tablet için APK indir
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir