LG G3 S Android 5.0.2 Lollipop Güncellemesi | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

LG G3 S Android 5.0.2 Lollipop Güncellemesi

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

Türkiye‘de LG G3 Beat olarak tanıtılan LG G3 S, Macaristan’ da kaynaklarına göre Android 5.0.2 Lollipop güncellemesi, tüm Avrupa genelinde dağıtıma başlandığı ve diğer ülkeler içinde kısa zaman’da ulaşacağı aktarıldı.

Lollipop güncellemesi, LG G3 S Android 5.0.2 sürüm güncellemesi, LG G3 modeline ulaşan Android 5.0 arayüzünü sahip olacak.

LG, yeni güncellemesinde kendi özgün arayüzünü korumaya devam ediyor. Yeni Android yazılımı görünümünde, uygulamalar bölümü ve yenilenen bildirim çubuğunda yenilikler ile geliyor. Yeni güncelleme LG G3 S modeli için son önemli güncelleme olabilir.

LG G3 S Android 5.0 sürüm güncellemesini OTA ile LG PC Suite yazılımı ile indir yükleyebilirsiniz.

LG G3 S özellikleri: 1,2 GHz saat hızında çalışan dört çekirdekli Snapdragon 400 işlemcisi bulunuyor. 5 inç boyutunda 720 p çözünürlüklü ekranı bulunan akıllı telefon, 1 GB RAM’e ve lazer odaklı 8 MP arka kameraya sahip.

LG G3 S Android 5.0.2 Lollipop Güncellemesi,LG G3 S,Android 5.0.2,Yeni Android Sürüm Güncellemesi,LG G3 S Android 5.0 OTO Yükleme Yazılımı,LG G3 S Özellikleri

Bir önceki yazımız olan Android cihazlar için destek hattı başlıklı makalemizde Android Destek Hattı, android güncelleme sorunu ve Android Market Sorunu hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir