LG G3 Android 5.0 Güncellemesi Özellikleri | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

LG G3 Android 5.0 Güncellemesi Özellikleri

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

LG G3 Android 5.0 Sürüm Güncellemesini Yayınladı Test Edilen Özellikler

LG G3 Android 5.0 sürüm güncelleme özellikleri yayınlandı. LG G3 cep telefonları için Android 5.0 Lollipop yazılım güncellemesi başladı nasıl bir işletim sistemi? Android 5.0 performans, hız, görünüm batarya pil özellikleri 

Android 5.0 ve  LG kendi yaptıkları düzenleme ile kitkat işletim sistemine göre daha performanslı olduğu net. Ara ara görülen donma ve kilitlenmeler Android 5.0 Lollipop ile giderilmiş görünüyor, Görünüm çok abartıldığı kadar değil ama iyi.Batarya kullanımı yeni sürümle biraz daha kullanışlı olmuş çok fazla elinden düşürmeyenler için batarya pil süresi 1 gün normal kullananlar için 2 gün.

Android 5.0 bildirim çubuğu LG G3 telefonda çok hoş bir görünüm sağlamış.Bildirim çubuğu üzerinde sarı bir kullanıcı simgesi yerini almış ve çubuğu aşağıya çektiğinizde, ayarlar simgesinin yanında yer alan yardım bölümü ile kullanıcı geçişi yapmak mümkün. Örnek verecek olursak telefonu çocuğunuza vermek istediğinizde hızlıca konuk yada çocuk moduna geçebilirsiniz.

kısa yol simgeleri, parlaklık ve ses ayarları kitkat sürümü ile aynı görünüme sahip. Uygulamalar arasında gezinmek isterseniz parmağınızla yukarı yada aşağı doğru sürüklemeniz yeterli. Çift pencere özelliği ile aynı anda 2 uygulamayı aynı anda kullanabilir ve ekranı 2’ye bölebilirsiniz.

Android 5.0 kitKat işletim sistemine göre 2-3 saniye daha hızlı açılıyor ve takılmalar ortadan kalkmış görünüyor. LG G3 hızlı bir telefon olmasının artısı Android 5.0 güncellemesi olmuş yani daha hızlı bir telefon olmuş.

LG G3 bataryası yetersiz olması sebebi ile tasarruf modunda kullanan kullanıcıların sayısı oldukça fazla yeni Android güncellemesi ile biraz daha pil süresinde ilerleme olmuş durumda.

LG G3 Android 5.0 Güncellemesi Özellikleri YayınlandıLG G3 Android 5.0 ÖzellikleriLG G3 Android 5.0 Performans Ekran Görünüm Pil Batarya Süresi Özelliği

Bir önceki yazımız olan Görme Engelliler için Samsung Galaxy Core Advance başlıklı makalemizde Görme Engelliler için Samsung Galaxy Core Advance, LTE ve Samsung Galaxy Core Advance Fiyatı Ne Kadar hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar

Reviews

  • LG G3 Telefonlarda Android 5.0 Kullanma10
  • LG G3 Android 5.0 Lollipop Sürümü Nasıl9
  • LG G3 Android 5.0 Görünüm Hız Performans9
  • LG G3 Android 5.0 Batarya Pil Süresi Ne Kadar10
  • LG G3 Android 5.0 Kullanım Detayları Açıklandı8
  • 9.2

    Score

    LG G3 Telefonlarda Android 5.0 Güncellemesi Yayınlandı İşte Özellikleri




One thought on “LG G3 Android 5.0 Güncellemesi Özellikleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir