Son Çıkan Güncel Yazılar

LG G2 Update Android 4.4 Güncellemesi G.Korede

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

LG G2 Update Android 4.4 Güncellemesi G.Korede

Android işletim sistemi kullanıcıların merakla bekledikleri Android 4.4 güncellemesi yavaş yavaş bazı marka modellerinde yayınlanmaya başladı. Android 4.4 sürümü yayınlayan markalardan biri LG G2 modeli.

LG G2 Update Android 4.4 Güncellemesi – LG G2 Android 4.4 Kitkat İndir

LG Almanya merkezi, LG G2 Android 4.4 güncellemesinin ne zaman çıkacağı sorusunu soran bir kullanıcıya 2014’ün ilk çeyreğini işaret etmişti.

LG G2 Update Android 4.4 Güncellemesi G.Korede,LG G2 Android 4.4 indir,LG G2 Android 4.4 Kitkat Sürüm Yükseltme indir,LG G2 Türkiye Android 4.4 Sürümü indir

Birçok ülkede güncellemenin şubat-mart döneminde dağıtılması beklenirken, LG, G2 için Güney Kore’de Android 4.4 güncellemesini başlattığı bildirildi. Yalnız operatörlere özel cihazlar için başlatılan güncellemenin kısa süre içerisinde farklı ülkelerde de başlatılması bekleniyor. Uluslararası sürüm için tahmini yılın ilk çeyreği beklenecek.

Yorumlar

Yorumlar
2 thoughts on “LG G2 Update Android 4.4 Güncellemesi G.Korede

  1. cemaliye

    ben şifremi unuttum lg g2 daha alalı 2 gün oldu ve bana hesabımı sorr bildgm halde internet kapalı bağlanmadığından açlmıyr formata dahi razıyım yeterki teli kullanım acil ihtiyacım var

    View Comment
    Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir