Son Çıkan Güncel Yazılar

LG G Flex Özellikleri Fiyatı Çıkış Tarihi

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

LG G Flex Özellikleri Fiyatı Çıkış Tarihi

LG G Flex aşağıdan yukarıya doğru kıvrımlı bir kasa yapısına sahip modelin esnediğine dair test videoları paylaşılmıştı. Bir G Flex kullanıcısının iddialarına göre, gerçek bir darbe aldığında veya güç uygulandığında esneyebiliyormuş.

Kıvrımlı yerine kavisli bir kasa denmesi daha doğru olacak akıllı telefonun, esnek cihaz teknolojisinin gelişmesinde ilk adım olabilir.

LG G Flex Özellikleri Fiyatı Çıkış Tarihi,LG G Flex Teknik ve Ekran Özelliği,LG G Flex Ne Zaman Çıkacak,LG G Flex Kıvrımlı Kasa,LG G Flex Esnek Ekran Kasa

LG‘ nin bükülebilir ekranlı akıllı telefonu olan G Flex, Güney Kore dışındaki ülkelerde de satışa sunulması bekleniyor.

Yalnız şunu belirtelim cihazın satışa sunulması için gerekli yasal alt yapıların tamamlanmasından sonra Avrupa ve ABD için de özel bir sunum gerçekleştirilecekmiş.

Çıkış Tarihi ve Fiyatı: Şimdilik verilmiş kesin bir tarih yok ama çok  uzun bir zaman olmadığıda düşünülüyor.

LG G Flex’in Özellikleri: 6’inç 1280×720 piksel ekrana sahip olan LG G Flex‘de inç başına düşen piksel sayısı ise 245. Esnek kıvrımlı kasa

LG G Flex’in donanımsal özellikleri arasında 2.3 GHz Qualcomm Snapdragon 800 işlemci, 2GB RAM, 32GB dahili bellek, 3500 mah batarya olacak.

“LG G Flex Özellikleri Fiyatı Çıkış Tarihi”

“LG G Flex Özellikleri Fiyatı Çıkış Tarihi”

Bir önceki yazımız olan Eset Nod32 Android Virüs Programı başlıklı makalemizde Android Eset Nod32, ESET ve Eset Android Virüs Programı İndir hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir