Son Çıkan Güncel Yazılar

Kozmik ışınlar Dünya yaklaşacaktır yüksek radyasyon olacaktır mesajı

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

Bu gece 00:30-03:30 saatleri arasında telefonları, hücresel cihazları, tabletleri ve diğer cihazları kapattığınızdan emin olunuz ve vücudunuzdan uzaklaştırın. Bu şekilde bir mesaj size de geldi mi?

Akşam üstü başlayan mesaj furyası git gide yayılıyor. Facebook, Twitter, Instagram ve WhatsApp’ tan atılan mesaj da şu şekilde bir uyarı yapılıyor. “Bu gece 00:30 – 03:30 saatlerinde kozmik ışınlar Dünya’ ya yaklaştığından aşırı şekilde radyasyon oluşacağından cep telefonlarınızı kapatınız. Aynı zamanda radyasyon yayın cihazlarınızı” gibi bir mesaj dolaşıyor.

Haberin kaynağı olarak gösterilen Singapur televizyonu, bu gece Dünyanın 12:30 – 03:30 arasında yüksek radyasyona maruz kalabileceğinden söz ettiği yer almakta. Haberde cep telefonunu ve radyasyon yayan cihazların kapatılması gerektiği uyarısı yer almakta.

Haber Facebook, Twitter ve WhatsApp’ ta yoğun şekilde paylaşım yapılıyor. Haberin kaynağı http://www.andronova.net/teknoloji-haberleri/kozmik-isinlar-dunya-ya-yaklasacaktir-yuksek-radyasyon-olacaktir-h802.html Teknoloji haberleri

Kozmik ışınlar Dünya yaklaşacaktır yüksek radyasyon olacaktır mesajı

Kozmik ışınlar Dünya yaklaşacaktır yüksek radyasyon olacaktır mesajı
Yukarıdaki uyarı size de ulaştı mı?

Bu paylaşım şuan rekor kırdı ve kırmaya devam ediyor. Özellikle WhatsApp’ ta aşırı paylaşım devam etmekte.

Yorumlar

Yorumlar
One thought on “Kozmik ışınlar Dünya yaklaşacaktır yüksek radyasyon olacaktır mesajı

  1. Nilay Gülay

    Hesabim kilitlenmiş niçin hangi gerekçeyle kapandi şikayetim facebook kimlik bilgileriyle açmak istemiyorum arkadaş resimlerini biliyorum kabul etmiyosunuz

    View Comment
    Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir