Kitkat Android 4.4 Ekim'de Çıkabilir-Android 4.4 Güncelleme | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Kitkat Android 4.4 Ekim’de Çıkabilir

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

Kitkat Android 4.4 Ne Zaman Çıkacak

Almanya KitKat ekibi, kendilerine ait Facebook sayfasında Android 4.4 Kitkat’ın çıkış takvimini bir dikkatsizlik sonucu ağzından kaçırıverdi.

Ekip, Android’in en son versiyonunun ne zaman geleceği yönündeki bir soruyu, hemen “Android 4.4 Kitkat sürümü Ekim’de geliyor” diyerek yanıtlayıverdi. Bizim duyduklarımıza göre, Android 4.4, 14 Ekim’de Nexus 5 ile birlikte görücüye çıkacak, fakat Google henüz bu söylentileri resmi olarak teyit etmiş değil.

Kitkat Android 4.4 Ekim'de Çıkabilir,Kitkat Android 4.4 Güncelleme,Android 4.4 Güncelleme,Android 4.4 Kitkat Güncelleme,Android 4.4 Kitkat Güncelleme indir

İyi haber: Kitkat adlı çikolatanın üreticisi Nestle, Google’ın kendi çikolatalarının adını taşıyan yeni işletim sistemine ilişkin planlarından muhtemelen haberdar, dolayısıyla Ekim ayında bir lansman partisi bekleyebiliriz. Geleneksel olarak New York’ta düzenlenen Nexus etkinliğinde genellikle yeni bir cihaz, yeni bir işletim sistemi ile görücüye çıkar. Yani eğer depremler olmaz, yer yarılmazsa, Ekim ayında yeni Android hareketlilikleri bekleyebiliriz.

Yorumlar

Yorumlar
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir