Kapatılan Facebook hesabı nasıl tekrar açılır 2016 | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Kapatılan Facebook hesabı nasıl tekrar açılır 2016

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

Kapatılan Facebook hesabı nasıl tekrar açılır 2016 başvuru adresi var mı? Facebook hesabımı kapattı nasıl tekrar açtırırım. Facebook hesap açtırma şikayet etme adresi var mı? Facebook müşteri hizmetleri iletişim numarası çağrı merkezi var mı?

Facebook hesabınız yanlışlıkla kapatıldı veya bilmediğiniz bir nedenden dolayı kapatıldıysa, aşağıda verdiğimiz Facebook hesap kapatılma itirazı başvuru adresinden şikayetinizi yapabilirsiniz. Ama haklı nedenleriniz olması gerekiyor aksi durumda hesabınızı tekrar geri açmayacaklar.

Facebook ile iletişime geçmek için bu adreste yer alan formu doldurup, kimlik erkan görüntüsünü dahil ederek bilgi bölümüne itiraz nedenlerinizi belirterek başvurunuzu yapabilirsiniz. Mail hesabı bölümüne Facebook hesabınızda yer alan e-posta hesabını yazmanız gerekiyor. Başvuru sonucu verilen e-posta hesabına gelecektir. Her hangi bir sorunda önerdiğimiz destek hattını arayabilirsiniz.

Kapatılan Facebook hesabı nasıl tekrar açılır 2016

 

Kapatılan Facebook hesabı nasıl tekrar açılır 2016 başvuru adresi

İlgili konular: Facebook çok sık deniyorsun. Lütfen daha sonra tekrar deneUnutulan Facebook şifresini kırma açma ve Facebok müşteri hizmetleri

Yorumlar

Yorumlar
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir