İsoft.us Nasıl Kaldırılır | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

İsoft.us Nasıl Kaldırılır

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

İsoft.us Nasıl Kaldırılır Virüsü Chrome ve Bilgisayardan Kaldırma Temizleme Adımları Resimli Anlatım

Sahte virüs programlarını ve virüsleri temizleme yöntemleri:
Chrome’dan ayarlar sekmesinde arama bölümünden arama motorunu google olarak ayarlayabilirsiniz eklentiler adlı bölümden de tüm eklentileri siliniz
 
Eset Nod online virüs tarama uygulamasını bilgisayara indirip çalıştırıp tarayıcı virüsünü temizleyebilirsiniz. Avira ve Avast ücretsiz sürümlerinde tarayıcı temizleme uygulamasını kullanabilirsiniz.

 
Google Chrome için “isoft.us” Nasıl Kaldırılır

1- İlk olarak masaüstünüzde bulunan Google Chrome kısayoluna sağ tıklayarak özellikleri seçin.

2- Daha sonra açılan özellikler menüsü altından kısayol sekmesini seçerek, burada bulunan hedef bölümündeki dosya konumunu düzenlememiz gerekiyor.

3- Hedef bölümünde “C:UsersMystrandelAppDataLocalGoogleChromeApplicationchrome.exe http://isoft.us Nasıl Kaldırılır ” şeklinde bir dosya konumuyla karşılaşacaksınız. Bu dosya konumunu ” C:UsersMystrandelAppDataLocalGoogleChromeApplicationchrome.exe” şeklinde değiştirmelisiniz. Bir başka deyişle chrome.exe’den sonraki bölümü silmelisiniz.

isoft.us nasıl kaldırılır,isoft.us nasıl değiştirilir,isoft.us nasıl google yapılır

 

(Not: Dosya konumunda yazan Mystrandel benim kullanıcı adım olduğu için burada bulunan dosya konumunu kopyalayıp yapıştırmamalısınız. Sizin o bölümde kendi kullanıcı adınız yazıyor olacaktır, bu nedenle o kısmı değiştirmeyiniz.)
4- Gerekli değişiklikleri yaptıktan sonra uygula butonuna tıklayarak özellikler sayfasını kapatabiliriz. “isoft.us” başarıyla kaldırdınız.

Bir önceki yazımız olan Spamhaus Virüsü Nasıl Kaldırılır başlıklı makalemizde Eset Online Vir, Google Chrome ve Malwarebytes Sahte hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir