iPhone ÖnBelleği Temizleme Bakım Programı indir Yükle | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

iPhone ÖnBelleği Temizleme Bakım Programı indir Yükle

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

Macgo iPhone Cleaner iPhone önbelleği telefonu temizleme bakım programı indirme yükleme nasıl yapılır?iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5S, iPhone 6S, iPhone 6S Plus cihazlar için bakım uygulaması

Macgo iPhone Cleaner programını açıp telefonu bilgisayara bağlantısını yapınız. (cihazı tanıması biraz zaman alabilir)

Uygulamayı çalıştırdınız ve telefonu algıladığında Scan Your iPhone seçeneği ekrana gelecek. Gelen yazıyı tıklayıp bekleyiniz.

Tarama tamamlandıktan sonra sol tarafta önbellek dosyaların ne kadar yer kullandığını göreceksiniz.

Temizlenecek uygulamalar seçildikten sonra Clean Your iPhone seçeneği ile önbellek temizlenmiş olacak. Son adım telefonunuzu kapatıp açmanız.

Macgo iPhone Cleaner iPhone bakım uygulamasını buradan indirip bilgisayarınıza kurabilirsiniz.

iPhone gereksiz ve gereksiz dosyaları kazmak ve sadece üç tıklama ile onları grev. Bu gereksiz dosyaları dahil  uygulama önbelleği, çerezleri uygulama ve uygulama geçici dosyaları, çarpışma log dosyaları, indirilen geçici dosyaları, fotoğraf önbelleği, Video önbelleği . operasyon size zaman tasarrufu ve iki dakika içinde ff o kaldığınız yerden sağ pick up izin istiyorum iPhone için başka temizleyici Apps, daha basit ve hızlıdır.

Çoğu kimse kalıcı bunları kaldırmak için taşıyabilir böyle değerli bilgiler ve mutlu anıları ise iPhone disk alanı geri ödemelerine Genel yolları, vb silme Apps, fotoğrafları, videoları, mesajları içerir. Bu yazılım size değerli bilgi silmeden başka amaçlar için gereken daha fazla alanı geri yardımcı olabilir.

krana dokunduğunuzda ya da iPhone klavye tıklatın Her zaman, yavaş yükleme ve giriş neden olabilir gereksiz dosyaları, uygulama önbelleklerini ve diğer gereksiz verileri bol üretecek. Temizleme sonrasında, iPhone diskin bir sürü kadar özgür olabilir.

iPhone, iPad veya iTouch, özel bilgi sızdıran ancak bu uygulama risksiz cihazın içine onları dönecek büyük risk altındadır. Temizlemenin tüm işlemler gizlilik garantisi altındadır. Tarama işlemi bittiğinde, program otomatik olarak size önemsiz dosyası her yazılımın boyutunu gösterir. Sen onun sol tarafında tıklayarak sadece temizlemek istediğiniz olanları seçebilirsiniz.

iPhone ÖnBelleği Temizleme Bakım Programı indir Yükle,iPhone Bakım Programı indir,iPhone 4S iPhone 5S iPhone 6S Plus,Bakım Programı,Nasıl Kullanılır,Temizleme Uygulaması

 

Bir önceki yazımız olan iPhone Telefonda Isınma Açılmama Reset Atma Sorunu başlıklı makalemizde iPad, iPhone ve iPhone 4 hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir