İphone Müzik Yükleme - iphone müzik sesi yapma | DESTEK HATTI
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

İphone Müzik Yükleme

Teknoloji Hattı 0888 233 7373 Arayarak Yardım Alabilirsiniz

İphone Telefona Müzik Yükleme Atma Yapılır

İphone Müzik Yükleme, iphone itunes müzik atma, iphone itunes müzik yükleme, iphone itunes ile müzik yükleme, iphone itunes ile müzik yüklenir, iphone itools ile müzik yükleme, itools ile iphone müzik atma, itools ile

İphone cihazlara müzik sesi nasıl yapılır ve nasıl yüklenir videomuzu seyredelim

iPhone, iPad, iPod kullanıcıları için hazırlanmış olan iTools programında iTunes‘un yaptığı birçok şeyi daha hızlı ve pratik bir şekilde yapabilirsiniz.

iTools, hızlı resim, müzik, iletişim bilgisi ekleme-silme, uygulama yönetimi (yükleme-kaldırma-yedekleme), telefondaki medya dosyalarını içe-dışa aktarma, mesaj ve takvim yönetimi, gibi bir çok özelliği barındırır.

 

İphone iTools: iTools, hızlı resim, müzik, iletişim bilgisi ekleme-silme, yönetimi (yükleme-kaldırma-yedekleme), telefondaki medya dosyalarını içe-dışa aktarma, mesaj ve takvim yönetimi, gibi bir çok özelliği barındırır.

Bir önceki yazımız olan İphone Rehber Yedekleme ve Geri Yükleme başlıklı makalemizde iPhone rehber geri yükleme, iPhone rehber yedekleme ve iPhone rehber yedekleme nasıl yapılır hakkında bilgiler verilmektedir.

Konu için Teknoloji Hattı 0888 233 7373 Arayarak Yardım Alabilirsiniz