İphone Müzik Yükleme - iphone müzik sesi yapma | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

İphone Müzik Yükleme

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

İphone Telefona Müzik Yükleme Atma Nasıl Yapılır

İphone Müzik Yükleme, iphone itunes müzik atma, iphone itunes müzik yükleme, iphone itunes ile müzik yükleme, iphone itunes ile nasıl müzik yüklenir, iphone itools ile müzik yükleme, itools ile iphone müzik atma, itools ile iphone müzik yükleme

İphone cihazlara müzik sesi nasıl yapılır ve nasıl yüklenir videomuzu seyredelim

iPhone, iPad, iPod kullanıcıları için hazırlanmış olan iTools programında iTunes‘un yaptığı birçok şeyi daha hızlı ve pratik bir şekilde yapabilirsiniz.

iTools, hızlı resim, müzik, iletişim bilgisi ekleme-silme, uygulama yönetimi (yükleme-kaldırma-yedekleme), telefondaki medya dosyalarını içe-dışa aktarma, mesaj ve takvim yönetimi, gibi bir çok özelliği barındırır.

 

İphone iTools: iTools, hızlı resim, müzik, iletişim bilgisi ekleme-silme, uygulama yönetimi (yükleme-kaldırma-yedekleme), telefondaki medya dosyalarını içe-dışa aktarma, mesaj ve takvim yönetimi, gibi bir çok özelliği barındırır.

Bir önceki yazımız olan Apple iOS 6.1.2 Yazılım Güncellemesi başlıklı makalemizde Apple iOS 6.1.2 Yazılım Güncellemesi İphone Apple İOS Yazılım Güncellemesi Nasıl Yapılır, Apple TV ve Download hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir