iPhone İtools İle Zil Sesi Yapma İtools Zil Sesi Yükleme | TEKNOLOJi REHBERi

iPhone İtools İle Zil Sesi Yapma İtools Zil Sesi Yükleme

Konu ile ilgili 0888 233 7373 Arayarak Yardım Alabilirsiniz

iPhone İtools Programı Nasıl Kullanılır

Aşağıda kendi oluşturduğum resimli anlatım var kısaca ve detaylı anlatımı kontrol edebilirsiniz. itools programını açtıktan sonra, cihazımızın bilgilerinin hemen altında 4 adet buton yer alıyor, Bunlardan ikincisi olan “Make A Ringtone”butonuna basıyoruz.

Açılan ufak pencerede “Choose” butonuna basıp zil sesi yapmak istediğimiz parçayı seçiyor ve “Aç” diyoruz.

Uygulama çok kısa bir sürede seçtiğiniz parçayı yüklüyor ve parçayı çalmaya başlıyor. “Choose” butonunun hemen altında yer alanseçenekleden yapmak istediğiniz zil sesinin aramalar için mi yoksa mesajlar için mi olmasını istediğiniz seçiyorsunuz.

Seçtiğiniz parçanın istediğiniz kısmına geldiğinizde “Set Start” butonuna basarak zil sesinizin başlangıç anını belirliyorsunuz. Ardından aramalar için40 saniye, mesajlar için 25 saniyelik süre içerisinde zil sesinizi sonlandırmak için “Set End” butonuna basıyorsunuz.

Başlangıç ve bitiş noktalarını belirledikten sonra kontrol amaçlı “Preview”butonuna basıyoruz ve düzeltme yapmak istersek sol tarafta yer alan sürelerin sağında yer alan oklarla ince ayar yapıp “Save and Import”butonuna basıyoruz.

“Save and Import” butonuna bastıktan sonra birkaç saniye içerisinde zil sesi cihazımıza atılmış oluyor. Güle güle kullanın. “itools iphone

1.74 iPhone İtools İle Zil Sesi Yapma İtools Zil Sesi Yükleme

1.84 iPhone İtools İle Zil Sesi Yapma İtools Zil Sesi Yükleme

1.93 iPhone İtools İle Zil Sesi Yapma İtools Zil Sesi Yükleme

Konu için Teknoloji Hattı 0888 233 7373 Arayarak Yardım Alabilirsiniz

1.104 iPhone İtools İle Zil Sesi Yapma İtools Zil Sesi Yükleme

1.132 iPhone İtools İle Zil Sesi Yapma İtools Zil Sesi Yükleme

1.142 iPhone İtools İle Zil Sesi Yapma İtools Zil Sesi Yükleme

1.181 iPhone İtools İle Zil Sesi Yapma İtools Zil Sesi Yükleme

Destek Soruları: ,,,,itools ile zil sesi yapma,itools ile zil sesi nasıl yapılır,itools ile zil sesi,itools ile zil sesi yapma,iphone zil sesi yapma programı,iphone zil sesi yapma itools programı,itools nedir,itools nasıl kullanılır,itools kullanımı,itools kullanımı resimli anlatım,itools müzik nasıl yapılır,iphone müzik nasıl yapılır,iphone müzik nasıl atılır,iphone mp3 nasıl yapılır,iphone mp3 atma,itools ile mp3 atma,itools ile mp3 ayarlama,iphone mp3 yapma programı,iphone itools,iphone müzik yükleme,iphone müzik atma,iphone müzik yükleme 2013,iphone mp3 zil sesi yapma,iphone mp3 zil sesi atma,itools zil sesi yapma,iphone itools zil sesi yapma,iphone zil sesi yapma programı,iphone mp3 zil sesi yapma resimli,iphone mp3 zil sesi yapma resimli anlatım

Bir önceki yazımız olan iPhone Lite Plastik iPhone Fiyatı başlıklı makalemizde cam ve metal birleşiminden oluşan klasik iphone mu daha kullanışlı olur, iphone 5 lite ve iphone 5 lite ucuz iphone hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: , , , ,Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir