Son Çıkan Güncel Yazılar

iPhone Apple Verileri Android Sony Xperia Aktarma

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

iPhone Apple Verileri Android Sony Xperia Aktarma

Sony, iPhone Apple telefonlardaki verileri Android Xperia aktarmak için bir uygulama çıkardı.Bu gelişmiş uygulamayla iPhone’da bulunan bilgilerin aktarılması daha rahat olacak.

iPhone Apple Verileri Android Sony Xperia Aktarma,iPhone Rehber Resim Video Müzikler Mesajları Android Xperia Aktarma Taşıma Programı İndir,iPhone Android

iPhone‘da bulunan verileri Android Xperia taşımak için her iki telefona da aynı uygulamanın kurulu olması gerekiyor. iPhone telefondaki; takvim, rehber, sms, yer imleri, tarayucular,resimler,müzikler,videolar ve notlar otomatik olarak Android cihazınıza ortak kullanılan kablosuz ağ üzerinden kopyalanıyor. Ayrıca uygulama vasıtasıyla iPhone‘unuzdaki uygulamaları da aktarabiliyorsunuz.

Apple rehber, resim, video mp3 (müzikler) uygulamaları iphone 4s iphone 5 iphone 5s verileri android’e aktarma taşıma

Çıkan uygulama Android 4.0 altında yüklü cihazlarda desteklemiyor.

Xperia ™ Transferi ile uyumludur:

Android sürümü 2.1 veya üstü (Sony Ericsson, Sony, Samsung, HTC, LG, vb) ile herhangi bir Android telefon iOS 4.0 ile iPhone veya sonraki bir tarihte (iPhone 3GS ve) – Blackberry ™ Blackberry ™ OS: 4.0, 5.0, 6.0 , 7.0 ve 7.1

Android Xperia Uygulamasını indirmek için play.google.com

Bir önceki yazımız olan Android Gmail Senkronizasyon Ayarları başlıklı makalemizde Android Gmail Çıkış Yapma, Android Gmail Hesabı Açma ve Android Gmail Hesabı Ekleme hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir